Kdo je to?
Kdo je Daniela Révai? Životopis Daniela Révai, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Daniela Révai

Kdo je Daniela Révai? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Daniela Révai se narodila 14. května 1976 jako Daniela Urbánková. Začínala v Duchcově, pokračovala přes Třemošnici a Šumperk až skončila na JAMU v Brně. Věnovala se divadla, už v průběhu studia ale zjistila, že divadlo není její vysněné povolání. V té době totiž začala vysílat v brněnském rádiu Krokodýl a zjistila, že moderování ji baví o mnoho víc.
Za svou první láskou, pražským dokumentaristou, odešla do Prahy. Tento muž ji upozornil na konkurz. Jelikož v něm Daniela uspěla, stala se z ní moderátorka Studia 6 na České televizi. V Praze zůstala. Střídala různé pronájmy a užívala si bydlení v centru města. Spokojená v centru Prahy přestala být až v momentě, kdy si pořídila auto a pocítila problémy s parkováním. V té době však auto potřebovala, jelikož se stala zahraniční zpravodajkou Slovenské veřejnoprávní televize.
Daniela Urbánková se v roce 20. července 2007 vdala. Vzala si herce a tanečníka Jana Révaie, vztah se však o pouhé tři roky později rozpadl. Nyní žije se slovenskou herečkou Zuzanou Šulajovou, s níž má dva syny – Jakuba a Matěje. Ačkoli příběh Jana a Zuzany dopadl nakonec dobře, původně byla jeho milenkou a důvodem pro rozpad manželství s Danielou. Na vině bylo i Zuzanino těhotenství.
Daniela má ale v současné době také vlastní rodinu. Žije se svými dvojčaty Ditou a Davidem v domku ve Velkých Přílepech, který pořizovali ještě společně s Janem Révaiem. Hypotéku splácí sama, ale chválí si, že se její výše nijak neliší od nájmu v pražských bytech, investuje ale do svého. Děti sice mají příjmení Révai, o potomky herce se však nejedná.
V létě 2023 vyšla v médiích zpráva, že Daniela Révai bude od července provádět diváky Novým dnem na CNN Prima News po boku Jiřího Šlégra. Jednalo se však o spolupráci na dobu určitou, jelikož Daniela přes letní prázdniny „pouze“ zaskakovala za stálou kolegyni Jiřího Šlégra Lenku Špillarovou. Kromě toho se věnuje moderování různých akcí. Věrná je také divadlu.Kdo je Daniela Révai? Životopis Daniela Révai, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Daniela Révai

Národnost: česká
Datum narození: 14. května 1976
Místo narození: Duchcov

Popis osobnosti Daniela Révai můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Textový editor? Pamatujete si definici pojmu ASCII? Znáte definici termínu Kuplířství? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křtitelnice?

Klíčová slova: Daniela Révai, narození, vysvětlení, životopis, kdo je Daniela Révai?, datum narození, informace, wikipedie, Daniela Révai, wiki, popis, kde se narodila Daniela Révai?, osobnost, kdy se narodila Daniela Révai?, místo narození, osobnosti

Pojem Daniela Révai je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Daniela Révai na Google.cz

Vyhledat pojem Daniela Révai na Google obrázcích

Najít pojem Daniela Révai ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Daniela Révai ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Daniela Révai na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Révai například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniela Révai

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Daniela Révai? Kdy se narodila Daniela Révai? Kde se narodila Daniela Révai? Daniela Révai je v sekci Novináři

Kategorie novináři, reportérka, daniela Révai, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniela Révai dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Révai i v jiné kategorii než je novináři.