Kdo je to?
Kdo je David Horváth? Životopis David Horváth, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je David Horváth?

Kdo je David Horváth? Životopis, informace, biografie, sport

David Horváth je český bývalý profesionální snowboardista, atlet, trenér, fotograf, střihač a filmař. Horváth se nejvíce proslavil jako snowboardista, který závodil ve Světovém poháru ve snowboardingu během let 1997-2001. Dokonce se stal desetinásobným mistrem České republiky v závodech na U-rampě. Poté, co ukončil kariéru snowboardisty, se začal věnovat zejména točení adrenalinových filmů, fotografování, kterému se věnoval 20 let a také trénování snowboardistů. Záhy založil vlastní nahrávací společnost s názvem DHC production, která se věnuje natáčení videí a focení hlavně adrenalinových sportů jako skateboarding, snowboarding a další.
Na jaře roku 2021 se Horváth vydal na Aljašku spolu s dalšími 5 členy, aby se zúčastnil Hellskiingu a mohl natáčet a fotit tuto akci. Mezi členy se nacházel i nejbohatší Čech Petr Kellner. Během letu vrtulníkem havarovali. Všichni z posádky vrtulníku zemřeli, až na Davida Horvátha. Ten byl poté dopraven do nemocnice Providence Alaska Medial Center ve městě Anchorage. Jeho stav byl stabilizován.Kdo je David Horváth? Životopis David Horváth, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě David Horváth

Národnost: česká
Datum narození: 25. 9. 1972
Místo narození: Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text David Horváth s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Úmrtnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Entropie? Víte co je Výtržnictví? Víte co je Piperin?

Klíčová slova: osobnost, místo narození, kdo je David Horváth?, sport, wiki, lexikon, informace, kde se narodil David Horváth?, popis, zajímavosti, biografie, David Horváth, životopis, vysvětlení, datum narození, kdy se narodil David Horváth?

Pojem David Horváth je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu David Horváth

Hledat frázi David Horváth na Google.cz

Vyhledat termín David Horváth ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít David Horváth ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz David Horváth ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín David Horváth ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo David Horváth například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je David Horváth? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to David Horváth? Kdy se narodil David Horváth? Kde se narodil David Horváth? David Horváth je v kategorii Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka David Horváth třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Horváth i v jiné kategorii než je sport.