Kdo je to?
Kdo je to, byl Cihlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cihlář? Lidé, profese

Kdo je to Cihlář?

Jaký je význam slova Cihlář? Co to znamená?

Cihlář bylo řemeslo známé již ve starověku. Jednalo se o řemeslníka, jehož náplní práce byla ruční výroba cihel. Název povolání pochází z německého slova Ziegler.
Cihláři spolupracovali s hlináky, kteří vytěžili a připravili pro cihláře hlínu. Ti pak v cihelně z připravených surovin vytvářeli cihly, které předávali zedníkům, aby z nich mohli stavět. Řemeslo již takřka zaniklo, v současnosti se cihly vyrábějí průmyslově.Kdo je to, byl Cihlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cihlář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Cihlář? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Tatarák? Znáte definici termínu Dvanácterník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cholera? Pamatujete si definici pojmu Facebook?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, co znamená, heslo, přesný výraz, vysvětlení, wiki, popis, synonymum, co je to Cihlář?, význam, slovo, Cihlář, přesný význam, definice, profese

Pojem Cihlář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Cihlář ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Cihlář na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cihlář ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Cihlář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cihlář například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cihlář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cihlář? Kdo to byl Cihlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cihlář? Definice pojmu Cihlář patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.