Kdo je to?
Kdo je to, byl Cihlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cihlář? Lidé, profese

Kdo je to Cihlář?

Jaký je význam slova Cihlář? Co to znamená?

Cihlář bylo řemeslo známé již ve starověku. Jednalo se o řemeslníka, jehož náplní práce byla ruční výroba cihel. Název povolání pochází z německého slova Ziegler.
Cihláři spolupracovali s hlináky, kteří vytěžili a připravili pro cihláře hlínu. Ti pak v cihelně z připravených surovin vytvářeli cihly, které předávali zedníkům, aby z nich mohli stavět. Řemeslo již takřka zaniklo, v současnosti se cihly vyrábějí průmyslově.Kdo je to, byl Cihlář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cihlář? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Cihlář? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Azulen? Víte, co je to Online hra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dvojhláska? Rozumíte pojmu Účetní zůstatek?

Klíčová slova: informace, slovo, co znamená, přesný výraz, co je to Cihlář?, etymologie, původ slova, popis, pojem, význam, popis, definice, odborný výraz, kdo to je, význam pojmu, kdo je Cihlář?

Pojem Cihlář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Cihlář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Cihlář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Cihlář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Cihlář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cihlář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cihlář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cihlář? Kdo to byl Cihlář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cihlář? Definice pojmu Cihlář patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).