Kdo je to?
Kdo je Petra Pecková? Životopis Petra Pecková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Petra Pecková?

Kdo je Petra Pecková? Životopis, informace, biografie, politici

Petra Pecková je česká komunální a krajská politička. V roce 2020 se stala hejtmankou Středočeského kraje.
Pecková vystudovala mediální studia, žurnalistiku a politologii na Masarykově univerzitě v Brně a následně obor Veřejná a sociální politika na pražské Karlově univerzitě. Po studiích se věnovala práci v médiích, nejprve publicistickým pořadům na televizi Nova, později spolupracovala s Českou televizí a TV Barrandov.
V politice se začala angažovat v roce 2010, kdy byla zvolena do zastupitelstva města Mnichovice. V komunálních volbách vždy kandidovala jako nestraník, nejdříve za ODS, poté za hnutí STAN. V roce 2014 byla znovu zvolena do zastupitelstva a stala se starostkou města, v dalších volbách se situace opakovala.
V roce 2020 kandidovala do krajského zastupitelstva Středočeského kraje jako nestranice za Starosty a stala se v kraji hejtmankou. Během svého mandátu měla v plánu zaměřit se na problémy s infrastrukturou a v oblasti vzdělávání, nicméně po svém nástupu do funkce se musela aktivně věnovat především krizi spojené s koronavirovou pandemií.Kdo je Petra Pecková? Životopis Petra Pecková, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Petra Pecková

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1975
Místo narození: Benešov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petra Pecková s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Krajní pravice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vykoupení? Znáte definici termínu Liftback? Znáte termín Nacionalismus?

Klíčová slova: vysvětlení, místo narození, národnost, popis, život, informace, kdy se narodila Petra Pecková?, Petra Pecková, kde se narodila Petra Pecková?, datum narození, životopis, osobnost, wiki, lexikon, narození, biografie

Pojem Petra Pecková je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Petra Pecková hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít pojem Petra Pecková na Google obrázcích

Hledat slovo Petra Pecková ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Petra Pecková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Petra Pecková na Google.cz

Zkusit najít termín Petra Pecková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Pecková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Petra Pecková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Petra Pecková? Kdy se narodila Petra Pecková? Kde se narodila Petra Pecková? Petra Pecková patří do kategorie Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Petra Pecková kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petra Pecková i v jiné kategorii než je politici.