Kdo je to?
Kdo je Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Sebastian Navrátil

Kdo je Sebastian Navrátil? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Sebastian Navrátil je český zpěvák, kytarista a textař. Jako umělecké jméno používá pouze své křestní jméno. Většinu dosavadního života strávil v Liberci, kde absolvoval SPŠ textilní. Věnoval se více druhům sportu, sledoval Youtube, kde nalezl inspiraci a začal se věnovat hudbě. S kapelou Just Try vystupoval v soutěži Česko Slovensko má talent. Po dalších úspěšných vystoupeních se prosadil písní Toulavá, jejíž klip patří k nejsledovanějším.
Sebastian Navrátil získal ceny Objev roku, Anděl i Český slavík 2015. V roce 2017 vydal své první album.Kdo je Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Sebastian Navrátil

Národnost: česká
Datum narození: 29. 11. 1991
Místo narození: Mnichov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sebastian Navrátil s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Evangelium? Pamatujete si definici pojmu Apostila? Víte, co je to Hltnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Happy slapping?

Klíčová slova: místo narození, wiki, osobnost, kdy se narodil Sebastian Navrátil?, život, Sebastian Navrátil, kdo je Sebastian Navrátil?, lexikon, Sebastian Navrátil, životopis, biografie, vysvětlení, popis, hudba, zajímavosti, kde se narodil Sebastian Navrátil?

Pojem Sebastian Navrátil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Sebastian Navrátil na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sebastian Navrátil ve Wikimedia Commons

Najít pojem Sebastian Navrátil ve Wikislovníku

Hledat výraz Sebastian Navrátil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Sebastian Navrátil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sebastian Navrátil například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Sebastian Navrátil? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sebastian Navrátil? Kdy se narodil Sebastian Navrátil? Kde se narodil Sebastian Navrátil? Sebastian Navrátil je v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Sebastian Navrátil dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sebastian Navrátil i v jiné kategorii než je hudba.