Kdo je to?
Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Sebastian Navrátil?

Kdo je to Sebastian Navrátil? Stručný životopis

Sebastian Navrátil je český zpěvák, kytarista a textař. Jako umělecké jméno používá pouze své křestní jméno. Většinu dosavadního života strávil v Liberci, kde absolvoval SPŠ textilní. Věnoval se více druhům sportu, sledoval Youtube, kde nalezl inspiraci a začal se věnovat hudbě. S kapelou Just Try vystupoval v soutěži Česko Slovensko má talent. Po dalších úspěšných vystoupeních se prosadil písní Toulavá, jejíž klip patří k nejsledovanějším.
Sebastian Navrátil získal ceny Objev roku, Anděl i Český slavík 2015. V roce 2017 vydal své první album.Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Sebastian Navrátil

Národnost: česká
Datum narození: 29. 11. 1991
Místo narození: Mnichov

Tento text (Sebastian Navrátil) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Dysplazie? Znáte pojem SEO? Víte, co je to Flexibilní hypotéka? Vzpomenete si na definici slova Wi-fi?

Klíčová slova: popis, heslo, přesný význam, význam pojmu, co je to Sebastian Navrátil?, původ slova, termín, slovo, význam slova, vysvětlení, význam, definice, hudba, formulace, odborný výraz, informace

Pojem Sebastian Navrátil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sebastian Navrátil ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Sebastian Navrátil ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Sebastian Navrátil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Sebastian Navrátil ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sebastian Navrátil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Sebastian Navrátil?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sebastian Navrátil? Kdo to byl Sebastian Navrátil? Kdy se narodil Sebastian Navrátil? Kde se narodil Sebastian Navrátil? Sebastian Navrátil je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Sebastian Navrátil třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sebastian Navrátil i v jiné kategorii než je hudba.