Kdo je to?
Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Sebastian Navrátil?

Kdo je to Sebastian Navrátil? Stručný životopis

Sebastian Navrátil je český zpěvák, kytarista a textař. Jako umělecké jméno používá pouze své křestní jméno. Většinu dosavadního života strávil v Liberci, kde absolvoval SPŠ textilní. Věnoval se více druhům sportu, sledoval Youtube, kde nalezl inspiraci a začal se věnovat hudbě. S kapelou Just Try vystupoval v soutěži Česko Slovensko má talent. Po dalších úspěšných vystoupeních se prosadil písní Toulavá, jejíž klip patří k nejsledovanějším.
Sebastian Navrátil získal ceny Objev roku, Anděl i Český slavík 2015. V roce 2017 vydal své první album.Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Sebastian Navrátil

Národnost: česká
Datum narození: 29. 11. 1991
Místo narození: Mnichov

Líbí se stručný životopis s osobou Sebastian Navrátil? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekvitermní regulace? Vzpomněli byste si na význam slova Adekvátní? Víte, co je to Islám? Znáte definici termínu Stres?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, informace, přesný význam, synonymum, co je to Sebastian Navrátil?, pojem, Sebastian Navrátil, význam pojmu, co znamená, definice, wiki, heslo, popis, termín, popis

Pojem Sebastian Navrátil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Sebastian Navrátil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Sebastian Navrátil ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Sebastian Navrátil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Sebastian Navrátil na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sebastian Navrátil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sebastian Navrátil

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sebastian Navrátil? Kdo to byl Sebastian Navrátil? Kdy se narodil Sebastian Navrátil? Kde se narodil Sebastian Navrátil? Sebastian Navrátil je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sebastian Navrátil např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sebastian Navrátil i v jiné kategorii než je hudba.