Kdo je to?
Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Sebastian Navrátil?

Kdo je to Sebastian Navrátil? Stručný životopis

Sebastian Navrátil je český zpěvák, kytarista a textař. Jako umělecké jméno používá pouze své křestní jméno. Většinu dosavadního života strávil v Liberci, kde absolvoval SPŠ textilní. Věnoval se více druhům sportu, sledoval Youtube, kde nalezl inspiraci a začal se věnovat hudbě. S kapelou Just Try vystupoval v soutěži Česko Slovensko má talent. Po dalších úspěšných vystoupeních se prosadil písní Toulavá, jejíž klip patří k nejsledovanějším.
Sebastian Navrátil získal ceny Objev roku, Anděl i Český slavík 2015. V roce 2017 vydal své první album.Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Sebastian Navrátil

Národnost: česká
Datum narození: 29. 11. 1991
Místo narození: Mnichov

Popis osobnosti Sebastian Navrátil můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekvitermní regulace? Rozumíte pojmu Buržoazie? Víte, co je to Islám? Znáte pojem Polygon?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, slovo, wiki, definice, synonymum, hudba, popis, vysvětlení, význam slova, přesný význam, popis, formulace, heslo, přesný výraz, kdo to je

Pojem Sebastian Navrátil je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Sebastian Navrátil ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Sebastian Navrátil v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Sebastian Navrátil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sebastian Navrátil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sebastian Navrátil například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sebastian Navrátil?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sebastian Navrátil? Kdo to byl Sebastian Navrátil? Kdy se narodil Sebastian Navrátil? Kde se narodil Sebastian Navrátil? Sebastian Navrátil patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Sebastian Navrátil například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sebastian Navrátil i v jiné kategorii než je hudba.