Kdo je to?
Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Kdo je to Zvukař?

Co znamená a jaký je význam slova Zvukař?

Zvukař je zaměstnanec, který řeší situace, v nichž je potřeba zajistit šíření nebo záznam různých zvuků. Jeho práce je důležitá nejen v uměleckých oborech, ale i v běžném životě, kdy je potřeba zajistit ozvučení prostor.
Odborní zvukaři jsou nezbytnou součástí technických týmů v různých médiích, jako je televize, rozhlas, divadlo, filmová a nahrávací studia nebo koncerty.Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Zvukař s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Metastáza? Víte, co je to Yzop? Znáte definici termínu Flegmóna? Rozumíte pojmu Celibát?

Klíčová slova: synonymum, heslo, co znamená, význam slova, etymologie, přesný význam, definice, původ slova, informace, kdo to je, wiki, popis, význam pojmu, Zvukař, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Zvukař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Zvukař ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Zvukař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Zvukař ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Zvukař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvukař například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Zvukař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zvukař? Kdo to byl Zvukař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvukař? Definice pojmu Zvukař je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Zvukař i v jiné sekci než v profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.