Kdo je to?
Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Kdo je to Zvukař?

Co znamená a jaký je význam slova Zvukař?

Zvukař je zaměstnanec, který řeší situace, v nichž je potřeba zajistit šíření nebo záznam různých zvuků. Jeho práce je důležitá nejen v uměleckých oborech, ale i v běžném životě, kdy je potřeba zajistit ozvučení prostor.
Odborní zvukaři jsou nezbytnou součástí technických týmů v různých médiích, jako je televize, rozhlas, divadlo, filmová a nahrávací studia nebo koncerty.



Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zvukař sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Metastáza? Vzpomenete si na definici slova Rasca? Znáte definici termínu Flegmóna? Vzpomněli byste si na význam slova Skype?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, informace, termín, heslo, synonymum, původ slova, kdo je Zvukař?, co je to Zvukař?, kdo to je, vysvětlení, popis, definice, profese, co znamená, odborný výraz

Pojem Zvukař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zvukař lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Zvukař na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Zvukař ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Zvukař ve Wikislovníku

Hledat pojem Zvukař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvukař například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zvukař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zvukař? Kdo to byl Zvukař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvukař? Definice pojmu Zvukař patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.