Kdo je to?
Kdo je to Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvukař? Lidé, profese

Kdo je to Zvukař?

Co znamená a jaký je význam slova Zvukař?

Zvukař je zaměstnanec, který řeší situace, v nichž je potřeba zajistit šíření nebo záznam různých zvuků. Jeho práce je důležitá nejen v uměleckých oborech, ale i v běžném životě, kdy je potřeba zajistit ozvučení prostor.
Odborní zvukaři jsou nezbytnou součástí technických týmů v různých médiích, jako je televize, rozhlas, divadlo, filmová a nahrávací studia nebo koncerty.Kdo je to Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvukař? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zvukař? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Droždí? Víte, co je to Dialektika? Znáte definici termínu Hrubá chyba? Rozumíte pojmu Souhvězdí?

Klíčová slova: Zvukař, odborný výraz, wikipedie, přesný výraz, původ slova, význam, heslo, profese, pojem, formulace, informace, profese, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, etymologie

Pojem Zvukař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zvukař doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Zvukař ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Zvukař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Zvukař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Zvukař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Zvukař ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvukař například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zvukař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zvukař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvukař? Definice pojmu Zvukař je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít informace výraz, heslo, text, pojem kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Zvukař i v jiné části webu než je kategorie profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.