Kdo je to?
Kdo je to Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvukař? Lidé, profese

Kdo je to Zvukař?

Co znamená a jaký je význam slova Zvukař?

Zvukař je zaměstnanec, který řeší situace, v nichž je potřeba zajistit šíření nebo záznam různých zvuků. Jeho práce je důležitá nejen v uměleckých oborech, ale i v běžném životě, kdy je potřeba zajistit ozvučení prostor.
Odborní zvukaři jsou nezbytnou součástí technických týmů v různých médiích, jako je televize, rozhlas, divadlo, filmová a nahrávací studia nebo koncerty.Kdo je to Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zvukař? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Zvukař se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Droždí? Vzpomněli byste si na význam slova EDGE? Znáte definici termínu Patio? Znáte definici termínu Darjeeling?

Klíčová slova: heslo, profese, profese, odborný výraz, význam, Zvukař, co znamená, termín, wikipedie, přesný význam, wiki, slovo, etymologie, Zvukař, vysvětlení, význam pojmu

Pojem Zvukař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Zvukař ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Zvukař ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Zvukař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Zvukař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvukař například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Zvukař, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Zvukař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvukař? Definice pojmu Zvukař je v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.