Kdo je to?
Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Kdo je to Zvukař?

Co znamená a jaký je význam slova Zvukař?

Zvukař je zaměstnanec, který řeší situace, v nichž je potřeba zajistit šíření nebo záznam různých zvuků. Jeho práce je důležitá nejen v uměleckých oborech, ale i v běžném životě, kdy je potřeba zajistit ozvučení prostor.
Odborní zvukaři jsou nezbytnou součástí technických týmů v různých médiích, jako je televize, rozhlas, divadlo, filmová a nahrávací studia nebo koncerty.Kdo je to, byl Zvukař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zvukař? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zvukař? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Droždí? Vzpomněli byste si na význam slova Intarzie? Znáte definici termínu Gotika? Znáte definici termínu Marengo?

Klíčová slova: co je to Zvukař?, přesný význam, význam pojmu, Zvukař, kdo to je, vysvětlení, etymologie, popis, informace, původ slova, kdo je Zvukař?, definice, heslo, popis, pojem, termín

Pojem Zvukař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zvukař v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Zvukař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Zvukař ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Zvukař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Zvukař ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvukař například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Zvukař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zvukař? Kdo to byl Zvukař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zvukař? Definice pojmu Zvukař je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.