Kdo je to?
Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Magid? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lichva? Znáte definici termínu Dělená strava? Víte co je Atrium? Pamatujete si definici pojmu Šuměnka?

Klíčová slova: formulace, etymologie, heslo, popis, odborný výraz, definice, lexikon, kdo je Magid?, význam slova, synonymum, slovo, přesný význam, přesný výraz, popis, co znamená, kdo to je

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Magid zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Magid ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Magid ve Wikimedia Commons

Najít výraz Magid na Google.cz

Hledat videa s názvem Magid na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Magid

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Magid? Kdo to byl Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid je v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.