Kdo je to?
Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Tento text (Magid) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray? Vzpomněli byste si co znamená slovo Imho? Víte co je Pivní polévka? Víte co je Genetika?

Klíčová slova: náboženství, odborný výraz, přesný výraz, heslo, wiki, termín, co je to Magid?, pojem, význam, co znamená, původ slova, synonymum, popis, etymologie, slovo, kdo to je

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Magid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Magid ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Magid na Youtube

Hledat pojem Magid ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Magid, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Magid? Kdo to byl Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Magid i jinde než v sekci než v náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.