Kdo je to?
Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Magid

Jaký je význam slova Magid? Co to znamená?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Imobilizér? Znáte termín Pigment? Víte co je Lucidní snění? Víte, co je to Laxní přístup?

Klíčová slova: formulace, význam, odborný výraz, původ slova, význam pojmu, wiki, informace, termín, přesný výraz, pojem, Magid, definice, heslo, lexikon, náboženství, co znamená

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Magid ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Magid na Youtube

Zkusit najít slovo Magid na Google obrázcích

Vyhledat výraz Magid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Magid ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Magid

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid se nachází v kategorii Náboženství

Kategorie náboženství, jehova, magid, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.