Kdo je to?
Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Magid? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bluetooth? Znáte definici termínu Tinnitus? Víte co je Reciprocita? Pamatujete si definici pojmu EPC?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, termín, Magid, kdo to je, odborný výraz, popis, vysvětlení, wiki, popis, kdo je Magid?, význam pojmu, přesný význam, význam slova, etymologie, co znamená

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Magid ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Magid ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Magid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Magid ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Magid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Magid? Kdo to byl Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid je v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Magid i v jiné sekci než je kategorie náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.