Kdo je to?
Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Magid? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Lichva? Víte, co je to Bobrovka? Víte co je Herbalife? Rozumíte pojmu Sieg Heil?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, formulace, wiki, etymologie, přesný význam, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, význam, původ slova, popis, heslo, Magid, pojem

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Magid ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Magid ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Magid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Magid na Youtube

Hledat heslo Magid ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Magid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid je v kategorii Náboženství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Magid i v jiných kategoriích (než náboženství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.