Kdo je to?
Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Jaký je význam slova Magid? Co to znamená?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Text můžete velmi jednoduše sdílet s jinými lidmiprostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Lichva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hemofilie? Víte co je Řecký jogurt? Znáte termín Avantgarda?

Klíčová slova: vysvětlení, definice, přesný výraz, původ slova, etymologie, termín, formulace, wiki, Magid, význam slova, synonymum, pojem, slovo, Magid, co znamená, přesný výraz

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Magid na Google.cz

Najít heslo Magid na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Magid v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Magid ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Magid ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Magid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid se nachází v sekci Náboženství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se též vyhledat informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.