Kdo je to?
Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Magid? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Magid s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Lichva? Pamatujete si definici pojmu Diskvalifikace? Víte co je Nordic walking? Vzpomněli byste si co znamená slovo Volební právo?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, slovo, wiki, vysvětlení, popis, přesný výraz, náboženství, lexikon, náboženství, význam, původ slova, synonymum, termín, heslo, odborný výraz

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Magid

Najít heslo Magid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Magid ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Magid v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Magid ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Magid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid patří do sekce Náboženství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Náboženství).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.