Kdo je to?
Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Kdo je to Magid?

Co znamená a jaký je význam slova Magid?

Magid, v doslovném překladu z hebrejštiny vypravěč, je pojmenování židovského lidového kazatele, nositele zpráv, který předává poselství od Boha. Původně se jednalo o potulného kazatele, přecházejícího od jedné obce k druhé.
V některých oblastech se jednalo o placenou funkci, popřípadě, pokud měl magid dostatečné vzdělání, mohl vykonávat i funkci soudce.Kdo je to, byl Magid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Magid? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Magid s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lichva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Visa? Víte co je Atrium? Znáte termín Dyspraxie?

Klíčová slova: termín, kdo to je, přesný výraz, význam pojmu, etymologie, náboženství, slovo, vysvětlení, popis, význam slova, informace, formulace, přesný význam, lexikon, co znamená, význam

Pojem Magid je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Magid

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Magid ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Magid ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Magid na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Magid ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Magid například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Magid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Magid? Kdo to byl Magid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Magid? Definice pojmu Magid se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.