Kdo je to?
Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Kdo je to Hispánec?

Co znamená a jaký je význam slova Hispánec?

Hispánec je obyvatel Ameriky hispánského původu. Je to občan USA, jehož předci nebo on sám pocházejí z Pyrenejského poloostrova. V praxi se jedná o španělsky mluvící obyvatele ze Španělska nebo Ameriky. Hispánec byl často zaměňován za Latina, jehož původ je ze zemí Latinské Ameriky. Nejde o určení rasy nebo etnika, Hispánci jsou definováni jako skupina etnolingvistická, tvořící 14,5% obyvatel (něco přes 40 milionů). Pokládají se jak za bělochy, tak mestice (původem z Mexika), černochy nebo některé další rasy.
V roce 2000 byli pod pojem Hispánec zahrnuti i Latinos. Od té doby pojem označuje osobu španělského i latinskoamerického původu. Španělé, kteří osidlovali Latinskou Ameriku, se totiž postupně sbližovali s původními Indiány. Nezáleží tedy na rase, ale na hispánském původu těchto lidí, kteří hovoří v převážné míře španělsky.Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Definici slova Hispánec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Dokovací stanice? Vzpomněli byste si na význam slova Tenisový loket? Vzpomenete si na definici slova Liturgie? Znáte definici termínu Kyselina mléčná?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, popis, synonymum, lexikon, odborný výraz, popis, význam, přesný význam, etymologie, pojem, heslo, informace, vysvětlení, kdo to je, Hispánec

Pojem Hispánec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Hispánec ve Wikipedii

Najít heslo Hispánec na Google.cz

Vyhledat termín Hispánec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hispánec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hispánec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Hispánec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hispánec? Kdo to byl Hispánec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hispánec? Definice pojmu Hispánec se nachází v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Hispánec i v jiné sekci než je kategorie národnost.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?