Kdo je to?
Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Kdo je to Hispánec?

Co znamená a jaký je význam slova Hispánec?

Hispánec je obyvatel Ameriky hispánského původu. Je to občan USA, jehož předci nebo on sám pocházejí z Pyrenejského poloostrova. V praxi se jedná o španělsky mluvící obyvatele ze Španělska nebo Ameriky. Hispánec byl často zaměňován za Latina, jehož původ je ze zemí Latinské Ameriky. Nejde o určení rasy nebo etnika, Hispánci jsou definováni jako skupina etnolingvistická, tvořící 14,5% obyvatel (něco přes 40 milionů). Pokládají se jak za bělochy, tak mestice (původem z Mexika), černochy nebo některé další rasy.
V roce 2000 byli pod pojem Hispánec zahrnuti i Latinos. Od té doby pojem označuje osobu španělského i latinskoamerického původu. Španělé, kteří osidlovali Latinskou Ameriku, se totiž postupně sbližovali s původními Indiány. Nezáleží tedy na rase, ale na hispánském původu těchto lidí, kteří hovoří v převážné míře španělsky.Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hispánec s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Dokovací stanice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kdoule? Vzpomenete si na definici slova Liturgie? Znáte termín Býkovec?

Klíčová slova: národnost, kdo to je, synonymum, co znamená, Hispánec, význam slova, význam pojmu, etymologie, co je to Hispánec?, význam, kdo je Hispánec?, popis, heslo, pojem, přesný výraz, informace

Pojem Hispánec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Hispánec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Hispánec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hispánec ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Hispánec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hispánec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Hispánec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hispánec? Kdo to byl Hispánec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hispánec? Definice pojmu Hispánec se nachází v kategorii národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?