Kdo je to?
Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Kdo je to Hispánec?

Co znamená a jaký je význam slova Hispánec?

Hispánec je obyvatel Ameriky hispánského původu. Je to občan USA, jehož předci nebo on sám pocházejí z Pyrenejského poloostrova. V praxi se jedná o španělsky mluvící obyvatele ze Španělska nebo Ameriky. Hispánec byl často zaměňován za Latina, jehož původ je ze zemí Latinské Ameriky. Nejde o určení rasy nebo etnika, Hispánci jsou definováni jako skupina etnolingvistická, tvořící 14,5% obyvatel (něco přes 40 milionů). Pokládají se jak za bělochy, tak mestice (původem z Mexika), černochy nebo některé další rasy.
V roce 2000 byli pod pojem Hispánec zahrnuti i Latinos. Od té doby pojem označuje osobu španělského i latinskoamerického původu. Španělé, kteří osidlovali Latinskou Ameriku, se totiž postupně sbližovali s původními Indiány. Nezáleží tedy na rase, ale na hispánském původu těchto lidí, kteří hovoří v převážné míře španělsky.Kdo je to, byl Hispánec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hispánec? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hispánec? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Edukace? Vzpomněli byste si na význam slova Pašmína? Vzpomenete si na definici slova Lordóza? Znáte definici termínu Biosféra?

Klíčová slova: kdo to je, wiki, význam slova, definice, význam pojmu, odborný výraz, význam, etymologie, synonymum, popis, národnost, pojem, popis, termín, lexikon, slovo

Pojem Hispánec je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Hispánec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Hispánec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hispánec na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hispánec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hispánec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Hispánec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hispánec? Kdo to byl Hispánec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hispánec? Definice pojmu Hispánec je v sekci národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než národnost).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?