Kdo je to?
Kdo je Ornella Štiková? Životopis Ornella Štiková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Ornella Štiková

Kdo je Ornella Štiková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Ornella Štiková se narodila 17. února 1993 v Praze a už od narození se pohybovala mezi váženými lidmi z diplomatických kruhů a předními českými umělci. Její matkou je Monika Štiková a otcem Michal Štika. Ornella má ještě mladší sestru Charlotte.
Už v dětství Ornella vystupovala po boku v oblíbeném dětském pořadu Kouzelná školka, díky čemuž se začala věnovat baletu. Byla přijata na státní baletní konzervatoř a později si přibrala i step. Konzervatoř však nedokončila, jelikož musela spolu s celou svou rodinou zamířit do Washingtonu DC a později do Moskvy. Tyto zkušenosti jí velmi rozšířily obzory.
Po návratu do rodné Prahy se pustila na modelingovou dráhu a předváděla pro známé značky včetně DKNY, Tommy Hilfiger, Triumph aj.
Ornella Štiková se stala na veřejnosti ještě více známou díky svému vztahu s o šestatřicet let starším podnikatelem Josefem Koktou, bývalým manželem moderátorky Gábiny Partyšové. Ke sňatku došlo na začátku roku 2015 a od té doby se páru narodily tři děti. Nejstarším potomkem je devítiletý syn Quentin, prostředním dvouletý Sven a nejmladší roční holčička Lilianne. Rodina spolu žije na Praze Západ v obci Velké Příklepy.
Před nedávnou dobou, v polovině roku 2023, se Ornella účastnila pochybné reality show Výměna manželek. Influencerka a podnikatelka zamířila na venkov, kde musela celý den dřív v místní hospodě. V rámci pořadu vyšla najevo spousta skrývaných rodinných tajemství včetně skutečnosti, že mezi Ornellou a jejími rodiči v podstatě neexistují žádné vazby. Důvodem pro přerušení kontaktů s matkou jsou podle Ornelly časté hádky a mediální válka, kterou proti dceři matka vedla.
Rodina Štikových se ostatně proslavila právě díky svým rozepřím. Řev a hádky u nich byly na denním pořádku, oproti jiným rodinám, které si, jak se říká „perou své prádlo v soukromí“, však řešily své problémy před televizními kamerami. Jednalo se o velmi bizarní pořad Štiky, který před několika lety běžel na televizi Prima.Kdo je Ornella Štiková? Životopis Ornella Štiková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Ornella Štiková

Národnost: česká
Datum narození: 17. února 1993
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ornella Štiková? s kolegy, přáteli a partnery na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Curling? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dezinfekce? Vzpomněli byste si na význam slova Gotika? Víte co je Fakultní nemocnice?

Klíčová slova: modeling, wikipedie, kde se narodila Ornella Štiková?, popis, životopis, místo narození, národnost, modeling, osobnost, kdo je Ornella Štiková?, Ornella Štiková, vysvětlení, život, zajímavosti, narození, lexikon

Pojem Ornella Štiková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Ornella Štiková na Google.cz

Vyhledat pojem Ornella Štiková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Ornella Štiková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ornella Štiková ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ornella Štiková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornella Štiková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Ornella Štiková?

Nyní již víte Kdo je to Ornella Štiková? Kdy se narodila Ornella Štiková? Kde se narodila Ornella Štiková? Ornella Štiková je v sekci Modeling

Text vytvořen pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Ornella Štiková řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ornella Štiková i v jiné kategorii než je modeling.