Kdo je to?
Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Kdo je to Krupiér?

Jaký je význam slova Krupiér? Co to znamená?

Krupiér je zaměstnanec kasina nebo herny, jehož náplní práce je přijímání sázek. Krupiér přijímá a vydává hráčům žetony, vysvětluje princip hry a obsluhuje hrací stoly. Úspěšný krupiér by měl mít dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat.Kdo je to, byl Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Krupiér? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Krupiér sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Google? Vzpomněli byste si co označuje výraz Římský klub? Vzpomněli byste si na význam slova Dark web? Znáte termín Meldonium?

Klíčová slova: definice, kdo je Krupiér?, přesný význam, popis, co znamená, význam, pojem, informace, lexikon, význam pojmu, co je to Krupiér?, Krupiér, přesný výraz, etymologie, synonymum, profese

Pojem Krupiér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Krupiér lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Krupiér ve Wikislovníku

Hledat heslo Krupiér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Krupiér na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krupiér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Krupiér například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Krupiér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Krupiér? Kdo to byl Krupiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupiér? Definice pojmu Krupiér se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Krupiér v jiné sekci než profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.