Kdo je to?
Kdo je to Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krupiér? Lidé, profese

Kdo je to Krupiér?

Jaký je význam slova Krupiér? Co to znamená?

Krupiér je zaměstnanec kasina nebo herny, jehož náplní práce je přijímání sázek. Krupiér přijímá a vydává hráčům žetony, vysvětluje princip hry a obsluhuje hrací stoly. Úspěšný krupiér by měl mít dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat.Kdo je to Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krupiér? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Krupiér? Potom se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Etika? Vzpomněli byste si na význam slova Akcent? Vzpomněli byste si na význam slova Hiking? Znáte definici termínu Phishing?

Klíčová slova: synonymum, heslo, význam, etymologie, přesný výraz, odborný výraz, profese, původ slova, co znamená, Krupiér, pojem, význam slova, Krupiér, informace, wiki, význam pojmu

Pojem Krupiér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Krupiér v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Krupiér ve Wikipedii

Hledat frázi Krupiér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Krupiér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Krupiér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Krupiér například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Krupiér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Krupiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupiér? Definice pojmu Krupiér je v sekci Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Krupiér i jinde než v sekci než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.