Kdo je to?
Kdo je to Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krupiér? Lidé, profese

Krupiér

Co znamená a jaký je význam slova Krupiér?

Krupiér je zaměstnanec kasina nebo herny, jehož náplní práce je přijímání sázek. Krupiér přijímá a vydává hráčům žetony, vysvětluje princip hry a obsluhuje hrací stoly. Úspěšný krupiér by měl mít dobrý postřeh a schopnost rychle reagovat.Kdo je to Krupiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Krupiér? Lidé, profese

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Internet? Znáte definici termínu Ohnisková vzdálenost? Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý klas? Pamatujete si definici pojmu Afekt?

Klíčová slova: profese, popis, Krupiér, přesný význam, definice, význam, význam slova, synonymum, informace, wiki, etymologie, slovo, vysvětlení, pojem, původ slova, Krupiér

Pojem Krupiér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Krupiér na Youtube

Hledat frázi Krupiér na Google.cz

Hledat termín Krupiér ve Wikipedii

Vyhledat termín Krupiér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Krupiér ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Krupiér například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Krupiér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Krupiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Krupiér? Definice pojmu Krupiér se nachází v sekci Profese

Kategorie profese, spisovatel psací stroj, krupiér, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít informace pojem, definici, text, výraztřeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Krupiér hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.