Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ondřej Bank?

Kdo je to Ondřej Bank? Stručný životopis

Ondřej Bank je významná postava českého lyžování. Je vícenásobným mistrem republiky v alpském lyžování. Vynikl především ve slalomu i obřím slalomu, poté přešel i na sjezdové disciplíny. K jeho největším úspěchům patří dvakrát získaný bronz v superkombinaci ze Světového poháru. Byl oceněn i jako nejlepší český lyžař titulem Král bílé stopy.
Během své kariéry však často utržil těžká zranění – zlomená lýtková a holenní kost s necelými dvěma roky rekonvalescence, otřes mozku a zlomená nártní kost - a další menší zranění. V roce 2016 se plně projevila zranění kolene, což Ondřeje Banka vedlo k ukončení profesionální sportovní kariéry. Po celou dobu svého sportovního působení měl plnou podporu rodiny, jeho trenérem byl zpočátku otec, později a toto místo nastoupil jeho bratr Tomáš. Je také otcem dvou synů. Angažuje se i v jiných oblastech, byl například úspěšným účastníkem soutěže Star Dance, kde s partnerkou obsadil druhé místo.Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Ondřej Bank

Národnost: česká
Datum narození: 27. října 1980
Místo narození: Zábřeh

Zaujala vás biografie osobnosti Ondřej Bank? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Krokant? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křišťál? Vzpomněli byste si na význam slova Tonikum? Znáte termín Varenyky?

Klíčová slova: co znamená, Ondřej Bank, formulace, definice, původ slova, wiki, sport, heslo, význam pojmu, synonymum, lexikon, význam, vysvětlení, význam slova, slovo, odborný výraz

Pojem Ondřej Bank je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Ondřej Bank na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Bank ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Ondřej Bank v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Ondřej Bank ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Bank například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Bank?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Bank? Kdo to byl Ondřej Bank? Kdy se narodil Ondřej Bank? Kde se narodil Ondřej Bank? Ondřej Bank patří do sekce sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ondřej Bank například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Bank i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.