Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ondřej Bank?

Kdo je to Ondřej Bank? Stručný životopis

Ondřej Bank je významná postava českého lyžování. Je vícenásobným mistrem republiky v alpském lyžování. Vynikl především ve slalomu i obřím slalomu, poté přešel i na sjezdové disciplíny. K jeho největším úspěchům patří dvakrát získaný bronz v superkombinaci ze Světového poháru. Byl oceněn i jako nejlepší český lyžař titulem Král bílé stopy.
Během své kariéry však často utržil těžká zranění – zlomená lýtková a holenní kost s necelými dvěma roky rekonvalescence, otřes mozku a zlomená nártní kost - a další menší zranění. V roce 2016 se plně projevila zranění kolene, což Ondřeje Banka vedlo k ukončení profesionální sportovní kariéry. Po celou dobu svého sportovního působení měl plnou podporu rodiny, jeho trenérem byl zpočátku otec, později a toto místo nastoupil jeho bratr Tomáš. Je také otcem dvou synů. Angažuje se i v jiných oblastech, byl například úspěšným účastníkem soutěže Star Dance, kde s partnerkou obsadil druhé místo.Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Ondřej Bank

Národnost: česká
Datum narození: 27. října 1980
Místo narození: Zábřeh

Líbí se stručný životopis s osobou Ondřej Bank? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Adware? Vzpomenete si na definici slova Geriatrie? Vzpomněli byste si na význam slova Sushi? Vzpomněli byste si na význam slova Sebereflexe?

Klíčová slova: lexikon, heslo, slovo, co je to Ondřej Bank?, wiki, význam, odborný výraz, přesný význam, kdo to je, etymologie, význam pojmu, sport, formulace, popis, synonymum, vysvětlení

Pojem Ondřej Bank je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Ondřej Bank ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ondřej Bank na Google.cz

Hledat heslo Ondřej Bank v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Ondřej Bank ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Bank například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Bank?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ondřej Bank? Kdo to byl Ondřej Bank? Kdy se narodil Ondřej Bank? Kde se narodil Ondřej Bank? Ondřej Bank je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Bank například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Bank i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.