Kdo je to?
Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ondřej Bank?

Kdo je to Ondřej Bank? Stručný životopis

Ondřej Bank je významná postava českého lyžování. Je vícenásobným mistrem republiky v alpském lyžování. Vynikl především ve slalomu i obřím slalomu, poté přešel i na sjezdové disciplíny. K jeho největším úspěchům patří dvakrát získaný bronz v superkombinaci ze Světového poháru. Byl oceněn i jako nejlepší český lyžař titulem Král bílé stopy.
Během své kariéry však často utržil těžká zranění – zlomená lýtková a holenní kost s necelými dvěma roky rekonvalescence, otřes mozku a zlomená nártní kost - a další menší zranění. V roce 2016 se plně projevila zranění kolene, což Ondřeje Banka vedlo k ukončení profesionální sportovní kariéry. Po celou dobu svého sportovního působení měl plnou podporu rodiny, jeho trenérem byl zpočátku otec, později a toto místo nastoupil jeho bratr Tomáš. Je také otcem dvou synů. Angažuje se i v jiných oblastech, byl například úspěšným účastníkem soutěže Star Dance, kde s partnerkou obsadil druhé místo.Kdo je to Ondřej Bank? Životopis Ondřej Bank, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Ondřej Bank

Národnost: česká
Datum narození: 27. října 1980
Místo narození: Zábřeh

Tento text (Ondřej Bank) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ethernet? Rozumíte pojmu Bezúročné období? Vzpomněli byste si na význam slova Parafín? Znáte pojem Decentralizace?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Ondřej Bank?, etymologie, popis, přesný výraz, sport, popis, význam pojmu, definice, co znamená, původ slova, wiki, informace, kdo je Ondřej Bank?, lexikon, přesný význam

Pojem Ondřej Bank je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ondřej Bank

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Bank ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Bank ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Ondřej Bank ve Wikislovníku

Hledat frázi Ondřej Bank ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Bank například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Ondřej Bank? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ondřej Bank? Kdo to byl Ondřej Bank? Kdy se narodil Ondřej Bank? Kde se narodil Ondřej Bank? Ondřej Bank je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ondřej Bank třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Bank i v jiné kategorii než je sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.