Kdo je to?
Kdo je Kryštof Bartoš? Životopis Kryštof Bartoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kryštof Bartoš

Kdo je Kryštof Bartoš? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kryštof Bartoš je především divadelní herec, který se narodil 15. února 1992 v Uherském Hradišti. Na svém kontě má však i několik rolí před kamerou. Jeho doposud jediným filmem je Metanol, kde ztvárnil postavu Lukáše Maloty.
Přestože se Kryštof narodil v Uherském Hradišti, vyrostl na mlýně v Drásově nedaleko Brno. Vystudoval osmileté gymnázium a po maturitě nastoupil studium Psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Kvůli lásce však studium ukončil a přestěhoval se do Hamburku, kde si na živobytí vydělával především jako přístavní dělník.
Po roce v zahraničí se vrátil do České republiky. Nezamířil však zpátky do Brna, ale usadil se v Praze, kde začal studoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy filmovou vědu. V té době si přivydělával jako noční recepční. V roce 2014 se začal také věnovat studiu činoherního herectví.
V sezóně 2017/2018 se stal členem souboru Klicperova divadla v Hradci Králové. Jako hostující herec má možnost vystupovat i na prknech Divadla Komedie, Činoherního klubu, v Divadle husa na provázku nebo v Městských divadlech pražských.
Kromě jeho divadelní tvorby je na místě zmínit i tu seriálovou, jelikož i těch má již za sebou pěknou řádku. Kryštofovou první zkušeností se seriálovým prostředím byl v roce 2018 snímek Rédl, následovaný o dva roky později kriminálkou Místo zločinu Ostrava a německou minisérií Poražení. Spíše epizodní role ztvárnil Kryštof Bartoš také v První misi, Tátovi v nesnázích, Specialistech a v dramatickém krimi Guru s Vojtěchem Dykem v hlavní roli.
Více hereckého prostoru dostal Kryštof v seriálu Devadesátky, kde se objevil jako poručík Tomáš Kozák. V současné době jej mohou diváci pravidelně potkávat na televizních obrazovkách v roli Martina Kantora z dobového televizního seriálu Zlatá labuť.
V soukromém životě tvoří pár s herečkou Martinou Babišovou, s níž ho pojí nejen společná profese, ale též láska ke psaní a knihám obecně. Žijí ve společném bytě v pražských Holešovicích.Kdo je Kryštof Bartoš? Životopis Kryštof Bartoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Kryštof Bartoš

Národnost: československá, česká
Datum narození: 15. února 1992
Místo narození: Uherské Hradiště

Líbí se stručný životopis s osobou Kryštof Bartoš? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Hashtag? Znáte definici termínu Sacharidy? Znáte termín Homosexualita? Pamatujete si definici pojmu Státní příslušnost?

Klíčová slova: herectví, lexikon, kdy se narodil Kryštof Bartoš?, osobnosti, informace, osobnost, místo narození, kde se narodil Kryštof Bartoš?, vysvětlení, národnost, životopis, herectví, zajímavosti, kdo je Kryštof Bartoš?, biografie, život

Pojem Kryštof Bartoš je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Kryštof Bartoš ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Kryštof Bartoš ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Kryštof Bartoš ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Kryštof Bartoš na Youtube

Zkusit najít pojem Kryštof Bartoš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kryštof Bartoš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Kryštof Bartoš? Stručná biografie

Právě nyní již víte Kdo je to Kryštof Bartoš? Kdy se narodil Kryštof Bartoš? Kde se narodil Kryštof Bartoš? Kryštof Bartoš se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, muz starý, kryštof Bartoš, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kryštof Bartoš dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kryštof Bartoš i v jiné kategorii než je herectví.