Kdo je to?
Kdo je Kryštof Bartoš? Životopis Kryštof Bartoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Kryštof Bartoš?

Kdo je Kryštof Bartoš? Životopis, informace, biografie, herectví

Kryštof Bartoš je především divadelní herec, který se narodil 15. února 1992 v Uherském Hradišti. Na svém kontě má však i několik rolí před kamerou. Jeho doposud jediným filmem je Metanol, kde ztvárnil postavu Lukáše Maloty.
Přestože se Kryštof narodil v Uherském Hradišti, vyrostl na mlýně v Drásově nedaleko Brno. Vystudoval osmileté gymnázium a po maturitě nastoupil studium Psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Kvůli lásce však studium ukončil a přestěhoval se do Hamburku, kde si na živobytí vydělával především jako přístavní dělník.
Po roce v zahraničí se vrátil do České republiky. Nezamířil však zpátky do Brna, ale usadil se v Praze, kde začal studoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy filmovou vědu. V té době si přivydělával jako noční recepční. V roce 2014 se začal také věnovat studiu činoherního herectví.
V sezóně 2017/2018 se stal členem souboru Klicperova divadla v Hradci Králové. Jako hostující herec má možnost vystupovat i na prknech Divadla Komedie, Činoherního klubu, v Divadle husa na provázku nebo v Městských divadlech pražských.
Kromě jeho divadelní tvorby je na místě zmínit i tu seriálovou, jelikož i těch má již za sebou pěknou řádku. Kryštofovou první zkušeností se seriálovým prostředím byl v roce 2018 snímek Rédl, následovaný o dva roky později kriminálkou Místo zločinu Ostrava a německou minisérií Poražení. Spíše epizodní role ztvárnil Kryštof Bartoš také v První misi, Tátovi v nesnázích, Specialistech a v dramatickém krimi Guru s Vojtěchem Dykem v hlavní roli.
Více hereckého prostoru dostal Kryštof v seriálu Devadesátky, kde se objevil jako poručík Tomáš Kozák. V současné době jej mohou diváci pravidelně potkávat na televizních obrazovkách v roli Martina Kantora z dobového televizního seriálu Zlatá labuť.
V soukromém životě tvoří pár s herečkou Martinou Babišovou, s níž ho pojí nejen společná profese, ale též láska ke psaní a knihám obecně. Žijí ve společném bytě v pražských Holešovicích.Kdo je Kryštof Bartoš? Životopis Kryštof Bartoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Kryštof Bartoš

Národnost: československá, česká
Datum narození: 15. února 1992
Místo narození: Uherské Hradiště

Tento text (Kryštof Bartoš) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Čečetka? Rozumíte pojmu Marokánka? Znáte termín Metastáza? Znáte pojem Rámcová smlouva?

Klíčová slova: herectví, wiki, zajímavosti, datum narození, lexikon, wikipedie, kde se narodil Kryštof Bartoš?, herectví, životopis, vysvětlení, narození, kdy se narodil Kryštof Bartoš?, osobnosti, Kryštof Bartoš, národnost, biografie

Pojem Kryštof Bartoš je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít frázi Kryštof Bartoš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Kryštof Bartoš ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Kryštof Bartoš ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kryštof Bartoš ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Kryštof Bartoš ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kryštof Bartoš například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kryštof Bartoš

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Kryštof Bartoš? Kdy se narodil Kryštof Bartoš? Kde se narodil Kryštof Bartoš? Kryštof Bartoš je v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Kryštof Bartoš dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kryštof Bartoš i v jiné kategorii než je herectví.