Kdo je to?
Kdo je Lukáš Dolanský? Životopis Lukáš Dolanský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Lukáš Dolanský?

Kdo je Lukáš Dolanský? Životopis, informace, biografie, novináři

Lukáš Dolanský je český novinář a zahraniční zpravodaj.
Kromě mediálních studií na Karlově univerzitě, vystudoval též na londýnské University of Westminster. Ve svém životopise se může pochlubit i rokem stráveným na americké Methacton High School.
Už během studií se věnoval novinářské a redaktorské práci (například mnichovské Herald Comms). V roce 2000 nastoupil do Mladé fornty DNES, odtud zamířil do Lidových novin. V obou listech se věnoval domácí politice.
Svou kariéru v České televizi začal budovat v roce 2010. Jak už byl zvyklý z novin, i zde se nejdříve věnoval domácí politické scéně - ať už jako reportér, vedoucí sekce domácího zpravodajství nebo jako moderátor v pořadech Hyde Park a Události, komentáře. V roce 2018 přesídlil do Bruselu a odtud pracuje jako zahračniční zpravodaj České televize - odtud zprostředkovává českým divákům především zprávy z dění v centru Evropské unie.Kdo je Lukáš Dolanský? Životopis Lukáš Dolanský, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Lukáš Dolanský

Národnost: česká
Datum narození: 15. prosince 1976
Místo narození: Česká republika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lukáš Dolanský s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mosaz? Víte co je Omeprazol? Znáte pojem Nadsázka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stavební spoření?

Klíčová slova: lexikon, místo narození, národnost, wikipedie, kdo je Lukáš Dolanský?, wiki, vysvětlení, osobnost, narození, novináři, popis, životopis, novináři, informace, kdy se narodil Lukáš Dolanský?, osobnosti

Pojem Lukáš Dolanský je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Lukáš Dolanský ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Lukáš Dolanský ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Dolanský ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Lukáš Dolanský ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Lukáš Dolanský ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Dolanský například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Lukáš Dolanský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lukáš Dolanský? Kdy se narodil Lukáš Dolanský? Kde se narodil Lukáš Dolanský? Lukáš Dolanský se nachází v kategorii Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lukáš Dolanský třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Dolanský i v jiné kategorii než je novináři.