Kdo je to?
Kdo je to Čobolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čobolák? Lidé, hanlivé

Čobolák

Co znamená a jaký je význam slova Čobolák?

Čobolák nebo též čobol je hanlivé označení pro Slováka. Je odvozeno od známé hlášky fiktivní postavy přihlouplého Slováka majora Terazkyho: "Čo bolo, to bolo, terazky som majorom!" ze známé knížky českého humoristy Miroslava Švandrlíka nazvané Černí baroni. Kniha byla též úspěšně zfilmována a uvedená průpovídka zlidověla.


Kdo je to Čobolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čobolák? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Seraf? Vzpomenete si na definici slova Akvadukt? Znáte termín B2B? Vzpomněli byste si na význam slova Trafika?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, popis, slovo, přesný výraz, vysvětlení, význam, heslo, lexikon, hanlivé, wiki, význam pojmu, původ slova, formulace, etymologie, hanlivé

Pojem Čobolák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Čobolák ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Čobolák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Čobolák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Čobolák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Čobolák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čobolák například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čobolák

Nyní již víte Kdo je to Čobolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čobolák? Definice pojmu Čobolák je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka žena, Čobolák, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.