Kdo je to?
Kdo je to Čobolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čobolák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čobolák?

Jaký je význam slova Čobolák? Co to znamená?

Čobolák nebo též čobol je hanlivé označení pro Slováka. Je odvozeno od známé hlášky fiktivní postavy přihlouplého Slováka majora Terazkyho: "Čo bolo, to bolo, terazky som majorom!" ze známé knížky českého humoristy Miroslava Švandrlíka nazvané Černí baroni. Kniha byla též úspěšně zfilmována a uvedená průpovídka zlidověla.


Kdo je to Čobolák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čobolák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čobolák s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Slopestyle? Rozumíte pojmu Scam? Znáte termín Bridž? Znáte pojem Pamflet?

Klíčová slova: popis, přesný význam, Čobolák, přesný výraz, formulace, odborný výraz, slovo, přesný výraz, informace, wikipedie, význam, Čobolák, původ slova, heslo, vysvětlení, synonymum

Pojem Čobolák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Čobolák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Čobolák ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Čobolák na Google.cz

Najít výraz Čobolák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Čobolák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čobolák například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čobolák

Právě jste zjistili Kdo je to Čobolák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čobolák? Definice pojmu Čobolák patří do sekce Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt výraz, text, termín, pojem například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.