Kdo je to?
Kdo je to Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ovčan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ovčan?

Co znamená a jaký je význam slova Ovčan?

Slovo ovčan vzniklo spojením podstatných jmen ovce a občan. Slovo ovčan vyjadřuje osobu, která si nechá od úředníků, státní správy, samosprávy, státu, politiků a jiných autorit všechno líbit a která proti jejich excesům a nesmyslům nijak aktivně nevystupuje a nevyužívá svých práv. Slovo ovčan se též oficiálně používá v mottu "nebuď ovčan, občanskou gramotností proti ovčanství", které je používáno v rámci projektu "Podpora, stimulace a propagace dalšího vzdělávání jednotlivců v oblasti odborných a obecných kompetencí" zajišťovaného společností Aletheia, s.r.o. a dotovaného z fondů Evropské unie.


Kdo je to Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ovčan? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Ovčan sdílejte s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Ablace? Víte co je Pemza? Vzpomněli byste si co označuje výraz THAWTE? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šídlo?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, wikipedie, informace, hanlivé, pojem, přesný význam, význam pojmu, termín, přesný výraz, vysvětlení, heslo, Ovčan, definice, přesný výraz, wiki

Pojem Ovčan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ovčan

Zkusit najít slovo Ovčan ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Ovčan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ovčan na Youtube

Hledat pojem Ovčan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Ovčan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ovčan například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Ovčan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ovčan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ovčan? Definice pojmu Ovčan je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.