Kdo je to?
Kdo je to Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ovčan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ovčan?

Co znamená a jaký je význam slova Ovčan?

Slovo ovčan vzniklo spojením podstatných jmen ovce a občan. Slovo ovčan vyjadřuje osobu, která si nechá od úředníků, státní správy, samosprávy, státu, politiků a jiných autorit všechno líbit a která proti jejich excesům a nesmyslům nijak aktivně nevystupuje a nevyužívá svých práv. Slovo ovčan se též oficiálně používá v mottu "nebuď ovčan, občanskou gramotností proti ovčanství", které je používáno v rámci projektu "Podpora, stimulace a propagace dalšího vzdělávání jednotlivců v oblasti odborných a obecných kompetencí" zajišťovaného společností Aletheia, s.r.o. a dotovaného z fondů Evropské unie.


Kdo je to Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ovčan? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Ovčan? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Ablace? Rozumíte pojmu Zrcadlovka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Estetika? Znáte pojem Voál?

Klíčová slova: lexikon, slovo, pojem, Ovčan, hanlivé, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, heslo, původ slova, odborný výraz, etymologie, synonymum, přesný výraz, přesný význam, co znamená

Pojem Ovčan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ovčan v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ovčan ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Ovčan na Youtube

Hledat heslo Ovčan na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Ovčan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Ovčan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ovčan například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Ovčan, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Ovčan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ovčan? Definice pojmu Ovčan je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Ovčan i v jiné kategorii než v hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.