Kdo je to?
Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ovčan?

Jaký je význam slova Ovčan? Co to znamená?

Slovo ovčan vzniklo spojením podstatných jmen ovce a občan. Slovo ovčan vyjadřuje osobu, která si nechá od úředníků, státní správy, samosprávy, státu, politiků a jiných autorit všechno líbit a která proti jejich excesům a nesmyslům nijak aktivně nevystupuje a nevyužívá svých práv. Slovo ovčan se též oficiálně používá v mottu "nebuď ovčan, občanskou gramotností proti ovčanství", které je používáno v rámci projektu "Podpora, stimulace a propagace dalšího vzdělávání jednotlivců v oblasti odborných a obecných kompetencí" zajišťovaného společností Aletheia, s.r.o. a dotovaného z fondů Evropské unie.Kdo je to, byl Ovčan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ovčan? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Ovčan? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Glukopur? Znáte termín Zajišťovací příkaz? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jarmulka? Víte, co je to Žahour?

Klíčová slova: definice, kdo je Ovčan?, formulace, původ slova, Ovčan, heslo, pojem, popis, wiki, význam, synonymum, přesný výraz, hanlivé, lexikon, přesný význam, kdo to je

Pojem Ovčan je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Ovčan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Ovčan ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Ovčan ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Ovčan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ovčan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ovčan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ovčan? Kdo to byl Ovčan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ovčan? Definice pojmu Ovčan je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.