Kdo je to?
Kdo je Jana Ustohalová? Životopis Jana Ustohalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Jana Ustohalová

Kdo je Jana Ustohalová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jana Ustohalová je česká novinářka, specializující se na témata domácí politiky a korupce.
Vystudovala mediální studia a žurnalistiku na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.
Od roku 2002 dlouhodobě působila v deníku Mladá fronta DNES, zařadila se mezi redaktory její jihomoravské redakce. V roce 2018 MF DNES po sedmnácti letech působení opustila a nastoupila do nově vzniklého Deníku N, kde se opět soustředí na oblast Jižní Moravy. Věnuje se zde investigativě a zaměřuje se na politické a korupční kauzy a sociální témata; mezi jejími texty najdeme i články věnující se historii.
Je držitelkou Novinářské ceny z let 2016 a 2020. V roce 2016 byla oceněna v kategorii regionální žurnalistka za rozhovor věnující se poválečnému odsunu Němců, o čtyři rozky později získala cenu za nejlepší reportáž.
Podílela se na vzniku knihy Tváře normalizace (2019).Kdo je Jana Ustohalová? Životopis Jana Ustohalová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Jana Ustohalová

Národnost: česká
Datum narození: 1977
Místo narození: Česká republika

Sdílejte tuto stránku s osobností Jana Ustohalová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Kostlánka? Víte co je Miso pasta? Znáte termín MLM? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dvojhláska?

Klíčová slova: osobnost, narození, životopis, život, informace, vysvětlení, popis, wiki, novináři, biografie, datum narození, kde se narodila Jana Ustohalová?, místo narození, novináři, wikipedie, kdy se narodila Jana Ustohalová?

Pojem Jana Ustohalová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jana Ustohalová

Hledejte bez špehování slovo Jana Ustohalová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Jana Ustohalová ve Wikislovníku

Najít pojem Jana Ustohalová na Google obrázcích

Vyhledat pojem Jana Ustohalová ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Jana Ustohalová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jana Ustohalová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jana Ustohalová?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Jana Ustohalová? Kdy se narodila Jana Ustohalová? Kde se narodila Jana Ustohalová? Jana Ustohalová patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, publicistka, jana Ustohalová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Jana Ustohalová například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Ustohalová i v jiné kategorii než je novináři.