Kdo je to?
Kdo je to Kristen Stewart? Životopis Kristen Stewart, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Kristen Stewart?

Kdo je to Kristen Stewart? Stručný životopis

Kristen Stewart patři k mladší generaci známých amerických hereček. Své role ztvárňuje jak ve filmu, tak v televizních pořadech. K jejím nejpopulárnějším rolím patří Bella Swan v sáze Twilight. I její rodina pracuje ve filmovém průmyslu.
S herectvím začala Kristen Stewart již jako dítě. K jejím nejúspěšnějším filmům patří Útěk do divočiny, Na území žen, Zábavný park, Sněhurka a lovec, The Runaways, Pořád jsem to já a další. Je také tváří značky Chanel.Kdo je to Kristen Stewart? Životopis Kristen Stewart, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Kristen Stewart

Národnost: USA
Datum narození: 9. dubna 1990
Místo narození: Los Angeles

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kristen Stewart? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gravírování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrubá chyba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Defragmentace? Víte co je Syfilis?

Klíčová slova: synonymum, heslo, kdo to je, Kristen Stewart, přesný výraz, kdo je Kristen Stewart?, význam slova, etymologie, co je to Kristen Stewart?, herectví, formulace, co znamená, původ slova, definice, informace, termín

Pojem Kristen Stewart je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kristen Stewart v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Kristen Stewart na Google.cz

Zkusit najít Kristen Stewart ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kristen Stewart ve Wikipedii

Hledat termín Kristen Stewart ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristen Stewart například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Kristen Stewart? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kristen Stewart? Kdo to byl Kristen Stewart? Kdy se narodil Kristen Stewart? Kde se narodil Kristen Stewart? Kristen Stewart je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Kristen Stewart dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristen Stewart i v jiné kategorii než je herectví.