Kdo je to?
Kdo je to Kristen Stewart? Životopis Kristen Stewart, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Kristen Stewart?

Kdo je to Kristen Stewart? Stručný životopis

Kristen Stewart patři k mladší generaci známých amerických hereček. Své role ztvárňuje jak ve filmu, tak v televizních pořadech. K jejím nejpopulárnějším rolím patří Bella Swan v sáze Twilight. I její rodina pracuje ve filmovém průmyslu.
S herectvím začala Kristen Stewart již jako dítě. K jejím nejúspěšnějším filmům patří Útěk do divočiny, Na území žen, Zábavný park, Sněhurka a lovec, The Runaways, Pořád jsem to já a další. Je také tváří značky Chanel.Kdo je to Kristen Stewart? Životopis Kristen Stewart, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Kristen Stewart

Národnost: USA
Datum narození: 9. dubna 1990
Místo narození: Los Angeles

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kristen Stewart sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Tiráž? Víte, co je to Pučálka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Twitter? Rozumíte pojmu Pappardelle?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, původ slova, pojem, lexikon, kdo je Kristen Stewart?, heslo, popis, vysvětlení, formulace, přesný výraz, přesný význam, význam, etymologie, popis, význam slova

Pojem Kristen Stewart je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kristen Stewart doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Kristen Stewart ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Kristen Stewart ve Wikipedii

Hledat heslo Kristen Stewart ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kristen Stewart ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kristen Stewart například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Kristen Stewart? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kristen Stewart? Kdo to byl Kristen Stewart? Kdy se narodil Kristen Stewart? Kde se narodil Kristen Stewart? Kristen Stewart se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Kristen Stewart dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kristen Stewart i v jiné kategorii než je herectví.