Kdo je to?
Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Antonín Zápotocký?

Kdo to byl Antonín Zápotocký? Stručný životopis

Antonín Zápotocký byl druhým československým komunistickým prezidentem po Klementu Gottwaldovi. Zápotocký byl původní profesí kameník. Od mládí byl členem komunistické strany a odborovým předákem. Později se stal premiérem a prezidentem. Během jeho funkčního období proběhla v roce 1953 kontroverzní měnová reforma.Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Antonín Zápotocký

Národnost: česká
Datum narození: 19.12.1884
Místo narození: Zákolany
Datum úmrtí: 13.11.1957

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Antonín Zápotocký sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tumor? Víte, co je to Volební právo? Víte, co je to Gravírování? Rozumíte pojmu Ambulance?

Klíčová slova: termín, pojem, slovo, co je to Antonín Zápotocký?, popis, lexikon, informace, popis, význam, kdo je Antonín Zápotocký?, odborný výraz, přesný význam, původ slova, etymologie, synonymum, význam pojmu

Pojem Antonín Zápotocký je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Antonín Zápotocký ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antonín Zápotocký ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Antonín Zápotocký ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Antonín Zápotocký ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Zápotocký například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Antonín Zápotocký? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Antonín Zápotocký? Kdo to byl Antonín Zápotocký? Kdy se narodil Antonín Zápotocký? Kde se narodil Antonín Zápotocký? Kdy zemřel Antonín Zápotocký? Antonín Zápotocký se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Antonín Zápotocký kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Zápotocký i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.