Kdo je to?
Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Antonín Zápotocký?

Kdo to byl Antonín Zápotocký? Stručný životopis

Antonín Zápotocký byl druhým československým komunistickým prezidentem po Klementu Gottwaldovi. Zápotocký byl původní profesí kameník. Od mládí byl členem komunistické strany a odborovým předákem. Později se stal premiérem a prezidentem. Během jeho funkčního období proběhla v roce 1953 kontroverzní měnová reforma.Kdo byl Antonín Zápotocký? Životopis Antonín Zápotocký, slavní lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Antonín Zápotocký

Národnost: česká
Datum narození: 19.12.1884
Místo narození: Zákolany
Datum úmrtí: 13.11.1957

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Antonín Zápotocký? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Tumor? Vzpomněli byste si na význam slova Pogrom? Víte, co je to Gravírování? Znáte definici termínu Common Rail?

Klíčová slova: přesný výraz, pojem, termín, kdo to je, lexikon, slovo, přesný význam, význam, vysvětlení, Antonín Zápotocký, politici, kdo je Antonín Zápotocký?, heslo, etymologie, informace, wiki

Pojem Antonín Zápotocký je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Antonín Zápotocký ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antonín Zápotocký ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Antonín Zápotocký ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Antonín Zápotocký na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Antonín Zápotocký například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Antonín Zápotocký

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Antonín Zápotocký? Kdo to byl Antonín Zápotocký? Kdy se narodil Antonín Zápotocký? Kde se narodil Antonín Zápotocký? Kdy zemřel Antonín Zápotocký? Antonín Zápotocký je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Antonín Zápotocký dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Antonín Zápotocký i v jiné kategorii než je politici.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.