Kdo je to?
Kdo je to Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Jaký je význam slova Občan? Co to znamená?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Občan? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Občan s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Trombóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Xenofobie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čarověník? Znáte termín Warez?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, wikipedie, co znamená, synonymum, Občan, formulace, etymologie, přesný význam, vysvětlení, význam slova, státní správa, původ slova, definice, odborný výraz, slovo

Pojem Občan je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Občan ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Občan na Google.cz

Hledat výraz Občan ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Občan ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Občan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Občan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Občan

Právě jste zjistili Kdo je to Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan se nachází v sekci Státní správa

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Občan v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je státní správa.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.