Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Občan? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Trailer? Znáte definici termínu Báchorka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ex offo? Pamatujete si definici pojmu Ppm?

Klíčová slova: formulace, definice, lexikon, kdo to je, vysvětlení, popis, přesný význam, co je to Občan?, kdo je Občan?, význam, termín, přesný výraz, pojem, synonymum, wiki, státní správa

Pojem Občan je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Občan zkuste tyto odkazy

Najít slovo Občan ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Občan ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Občan ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Občan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Občan například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Občan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Občan i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.