Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Občan s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Trailer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Autofokus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Colostrum? Víte co je Klenba?

Klíčová slova: wiki, kdo je Občan?, co znamená, etymologie, státní správa, význam slova, Občan, synonymum, popis, co je to Občan?, definice, slovo, odborný výraz, lexikon, význam, pojem

Pojem Občan je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Občan v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Občan ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Občan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Občan ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Občan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Občan například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Občan

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan patří do sekce státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Občan i jinde než v sekci než v státní správa.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.