Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Tento text (Občan) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Trailer? Znáte termín Logopedie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Colostrum? Víte, co je to Kyberpunk?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, heslo, synonymum, kdo je Občan?, význam slova, kdo to je, termín, popis, pojem, etymologie, formulace, popis, přesný výraz, co je to Občan?, Občan

Pojem Občan je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Občan ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Občan na Google.cz

Vyhledat výraz Občan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Občan ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Občan například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Občan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Občan i v jiných kategoriích (než státní správa).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.