Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Občan s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Trombóza? Víte co je Chinin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čarověník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hangouts?

Klíčová slova: původ slova, informace, termín, co je to Občan?, popis, kdo to je, wiki, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam, význam slova, slovo, co znamená, heslo, definice

Pojem Občan je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Občan zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Občan ve Wikimedia Commons

Najít pojem Občan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Občan na Google.cz

Hledat frázi Občan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Občan například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Občan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan je v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.