Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Definici slova Občan můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Trailer? Znáte pojem Bazilika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Colostrum? Vzpomenete si na definici slova Fakultativní výlet?

Klíčová slova: heslo, synonymum, státní správa, lexikon, popis, význam, přesný výraz, etymologie, pojem, význam pojmu, Občan, wiki, termín, původ slova, formulace, co je to Občan?

Pojem Občan je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Občan ve Wikislovníku

Najít termín Občan ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Občan ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Občan ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Občan například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Občan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan se nachází v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Občan i v jiné sekci než v státní správa.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.