Kdo je to?
Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Kdo je to Občan?

Co znamená a jaký je význam slova Občan?

Občanství je druh vztahu mezi fyzickou osobou a státem - jedná se o příslušnost k nějakému státu. Občanství člověk získá tak, že se na území státu narodí, to je nejčastější případ. Pro získání občanství jiného státu existují přesně daná pravidla. Občan má právo pobytu, právo na ochranu a smí se účastnit správy věcí veřejných. Občan má jisté povinnosti, mezi než patří placení daní apod.Kdo je to, byl Občan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Občan? Lidé, státní správa

Budeme rádi, pokud budete definici slova Občan sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Trailer? Víte, co je to Tropická noc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ex offo? Rozumíte pojmu Bliny?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, význam pojmu, lexikon, význam, wiki, informace, odborný výraz, kdo to je, kdo je Občan?, co znamená, termín, pojem, vysvětlení, definice, přesný význam

Pojem Občan je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Občan ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Občan ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Občan ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Občan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Občan například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Občan, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Občan? Kdo to byl Občan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Občan? Definice pojmu Občan se nachází v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Občan v jiné sekci než státní správa.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.