Kdo je to?
Kdo je Jakub Olbert? Životopis Jakub Olbert, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Jakub Olbert

Kdo je Jakub Olbert? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Jakub Olbert je český podnikatel, aktivista a politik.
Po studiích pracoval například jako jevištní technik, později se začal věnovat byznysu. Podnikal v oblasti dekorací a scénografie a jako podnikatel pronikl i na zahraniční trhy. Provozuje také areál a restauraci Šeberák.
V době celosvětové pandemie COVID-19 vstoupil Jakub Olbert do veřejného prostoru jako aktivista - angažoval se proti restrikcím, které vláda ČR zaváděla ve snaze zabránit šíření koronaviru. Olbert odmítl zavřít svoji restauraci Šeberák a svůj případ zmedializoval. Následně založil iniciativu Otevřeme Česko - Chcípl PES, která sdružovala lidi nesouhlasící s vládními opatřeními proti šíření koronaviru. Iniciativa se následně transformovala v Hnutí PES, jehož je Olbert předsedou. V roce 2021 oznámil, že v roce 2022 bude kandidovat na prezidenta ČR.Kdo je Jakub Olbert? Životopis Jakub Olbert, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Jakub Olbert

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1972
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jakub Olbert? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Pryšec nádherný? Vzpomněli byste si na význam slova Adopce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Frapé? Znáte definici termínu Přitažlivost?

Klíčová slova: narození, biografie, kdy se narodil Jakub Olbert?, lexikon, život, životopis, Jakub Olbert, národnost, datum narození, wikipedie, osobnosti, politici, kde se narodil Jakub Olbert?, zajímavosti, politici, informace

Pojem Jakub Olbert je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Jakub Olbert ve Wikislovníku

Vyhledat termín Jakub Olbert v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Olbert ve Wikimedia Commons

Najít pojem Jakub Olbert ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Jakub Olbert na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Olbert například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Olbert?

Právě nyní již víte Kdo je to Jakub Olbert? Kdy se narodil Jakub Olbert? Kde se narodil Jakub Olbert? Jakub Olbert je v kategorii Politici

Kategorie politici, politička v kostýmu, jakub Olbert, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jakub Olbert například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Olbert i v jiné kategorii než je politici.