Kdo je to?
Kdo je to, byl Jogín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jogín? Lidé, filozofie

Kdo je to Jogín?

Jaký je význam slova Jogín? Co to znamená?

Jogín je označení pro vyznavače jógy, což je starý indický soubor cvičení, která měla vést k osvobození od tělesnosti. Nejedná se o pouhé cvičení, jóga zahrnuje také zásady životního stylu. Jóga často pracuje s meditací a jejím cílem by mělo být uvolnění a relaxace, proto je v současné době stále vyhledávaná v západním světě. Existuje mnoho typů jógy.Kdo je to, byl Jogín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jogín? Lidé, filozofie

Tento text (Jogín) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přečin? Vzpomenete si na definici slova Atestace? Znáte pojem Silová elektřina? Vzpomněli byste si na význam slova Přírodní památka?

Klíčová slova: formulace, heslo, termín, slovo, lexikon, definice, kdo je Jogín?, vysvětlení, co je to Jogín?, wiki, popis, význam slova, přesný význam, popis, význam pojmu, synonymum

Pojem Jogín je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jogín

Vyhledat pojem Jogín na Google.cz

Zkusit najít frázi Jogín ve vyhledávači Qwant

Najít termín Jogín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Jogín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jogín například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jogín

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jogín? Kdo to byl Jogín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jogín? Definice pojmu Jogín je v kategorii filozofie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Jogín hledat i v jiných kategoriích (než filozofie).

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.