Kdo je to?
Kdo je to, byl Jogín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jogín? Lidé, filozofie

Kdo je to Jogín?

Jaký je význam slova Jogín? Co to znamená?

Jogín je označení pro vyznavače jógy, což je starý indický soubor cvičení, která měla vést k osvobození od tělesnosti. Nejedná se o pouhé cvičení, jóga zahrnuje také zásady životního stylu. Jóga často pracuje s meditací a jejím cílem by mělo být uvolnění a relaxace, proto je v současné době stále vyhledávaná v západním světě. Existuje mnoho typů jógy.Kdo je to, byl Jogín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jogín? Lidé, filozofie

Líbí se vám definice kdo je to Jogín? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přečin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Webový prohlížeč? Znáte pojem Silová elektřina? Znáte termín Ginkgo biloba?

Klíčová slova: informace, heslo, přesný výraz, formulace, odborný výraz, etymologie, popis, význam pojmu, význam slova, co je to Jogín?, termín, kdo je Jogín?, co znamená, Jogín, přesný význam, synonymum

Pojem Jogín je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jogín

Najít slovo Jogín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jogín ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Jogín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Jogín ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jogín například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Jogín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jogín? Kdo to byl Jogín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jogín? Definice pojmu Jogín je v sekci filozofie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Jogín v jiné sekci než filozofie.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.