Kdo je to?
Kdo je to Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Velvyslanec? Lidé, politika

Velvyslanec

Jaký je význam slova Velvyslanec? Co to znamená?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Velvyslanec? Lidé, politika

Uvedený text s definicí slova Velvyslanec můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova ČVOP? Pamatujete si definici pojmu HbbTV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Google disk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mazanec?

Klíčová slova: politika, synonymum, wikipedie, co znamená, Velvyslanec, popis, přesný výraz, termín, význam, etymologie, formulace, lexikon, slovo, význam pojmu, heslo, Velvyslanec

Pojem Velvyslanec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Velvyslanec zkuste tyto odkazy

Zkusit najít pojem Velvyslanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Velvyslanec ve vyhledávači Yandex

Najít termín Velvyslanec ve Wikislovníku

Hledat heslo Velvyslanec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Velvyslanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Velvyslanec například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Velvyslanec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec je v sekci Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Velvyslanec i jinde než v sekci než v politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?