Kdo je to?
Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Kdo je to Velvyslanec?

Co znamená a jaký je význam slova Velvyslanec?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Velvyslanec s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Rychlosůl? Víte, co je to Černá díra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Back office? Rozumíte pojmu Studená válka?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, popis, termín, přesný výraz, odborný výraz, pojem, popis, Velvyslanec, vysvětlení, politika, heslo, slovo, lexikon, definice, kdo je Velvyslanec?

Pojem Velvyslanec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Velvyslanec zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Velvyslanec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Velvyslanec na Google.cz

Hledat pojem Velvyslanec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Velvyslanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Velvyslanec například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Velvyslanec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Velvyslanec? Kdo to byl Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec se nachází v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Velvyslanec i v jiné kategorii než v politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?