Kdo je to?
Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Kdo je to Velvyslanec?

Co znamená a jaký je význam slova Velvyslanec?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Velvyslanec? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Rar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tornádo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rodina? Znáte termín Kontušovka?

Klíčová slova: význam slova, popis, politika, přesný výraz, lexikon, Velvyslanec, termín, přesný význam, co znamená, význam pojmu, heslo, slovo, vysvětlení, původ slova, význam, odborný výraz

Pojem Velvyslanec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Velvyslanec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Velvyslanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Velvyslanec ve Wikimedia Commons

Najít slovo Velvyslanec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Velvyslanec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Velvyslanec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Velvyslanec? Kdo to byl Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec je v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Velvyslanec i jinde než v sekci než v politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?