Kdo je to?
Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Kdo je to Velvyslanec?

Co znamená a jaký je význam slova Velvyslanec?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Tento text (Velvyslanec) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Rychlosůl? Znáte definici termínu Aritmetický průměr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Back office? Pamatujete si definici pojmu Operační systém?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, lexikon, popis, kdo je Velvyslanec?, informace, formulace, etymologie, přesný význam, heslo, kdo to je, původ slova, pojem, definice, Velvyslanec, vysvětlení

Pojem Velvyslanec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Velvyslanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Velvyslanec na Google.cz

Vyhledat pojem Velvyslanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Velvyslanec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Velvyslanec například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Velvyslanec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Velvyslanec? Kdo to byl Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec je v kategorii politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?