Kdo je to?
Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Kdo je to Velvyslanec?

Co znamená a jaký je význam slova Velvyslanec?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Velvyslanec? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Mlíčí? Rozumíte pojmu Legionella? Vzpomněli byste si co znamená slovo Říkadlo? Znáte pojem RPSN?

Klíčová slova: etymologie, formulace, definice, odborný výraz, přesný význam, synonymum, pojem, kdo je Velvyslanec?, původ slova, význam, politika, slovo, vysvětlení, lexikon, heslo, termín

Pojem Velvyslanec je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Velvyslanec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Velvyslanec ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Velvyslanec ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Velvyslanec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Velvyslanec například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Velvyslanec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Velvyslanec? Kdo to byl Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?