Kdo je to?
Kdo je to Soused? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soused? Lidé, vztahy

Kdo je to Soused?

Co znamená a jaký je význam slova Soused?

Soused je člověk, který bydlí ve vedlejším bytě či domě. Ženská varianta slova je sousedka. Pro označení oblasti okolo našeho bydliště se někdy používá slovo sousedství.
Sousedé jsou lidé, se kterým se pravidelně potkáváme v okolí našeho bydliště. Řada lidí se snaží pěstovat přátelské sousedské vztahy - například prostřednictvím různých sousedských setkání, společných akcí nebo vzájemných návštěv. Často však existují i sousedské spory, které mohou eskalovat až do právních sporů - obvykle se to týká například řešení hranic pozemků, problémům s hlukem nebo s domácími zvířaty nebo konfliktům kvůli společným prostorám atd.Kdo je to Soused? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soused? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Soused? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Kalafuna? Znáte termín Subsidiarita? Vzpomněli byste si na význam slova Earl Grey? Víte, co je to Světlík?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, termín, původ slova, Soused, popis, wikipedie, význam slova, přesný výraz, heslo, lexikon, slovo, vztahy, odborný výraz, vztahy, přesný výraz

Pojem Soused je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Soused lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Soused ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Soused ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Soused ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Soused ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soused ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Soused například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Soused? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Soused? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soused? Definice pojmu Soused se nachází v kategorii Vztahy

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Vztahy.