Kdo je to?
Kdo je to Soused? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soused? Lidé, vztahy

Kdo je to Soused?

Co znamená a jaký je význam slova Soused?

Soused je člověk, který bydlí ve vedlejším bytě či domě. Ženská varianta slova je sousedka. Pro označení oblasti okolo našeho bydliště se někdy používá slovo sousedství.
Sousedé jsou lidé, se kterým se pravidelně potkáváme v okolí našeho bydliště. Řada lidí se snaží pěstovat přátelské sousedské vztahy - například prostřednictvím různých sousedských setkání, společných akcí nebo vzájemných návštěv. Často však existují i sousedské spory, které mohou eskalovat až do právních sporů - obvykle se to týká například řešení hranic pozemků, problémům s hlukem nebo s domácími zvířaty nebo konfliktům kvůli společným prostorám atd.Kdo je to Soused? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soused? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Soused s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to NATO? Znáte definici termínu Foniatrie? Vzpomněli byste si na význam slova Useň? Pamatujete si definici pojmu Minimální mzda?

Klíčová slova: význam slova, popis, původ slova, heslo, Soused, etymologie, význam, přesný výraz, formulace, informace, vztahy, přesný výraz, wikipedie, vysvětlení, vztahy, odborný výraz

Pojem Soused je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Soused ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Soused na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soused ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Soused v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Soused ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Soused například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soused

Nyní již víte Kdo je to Soused? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soused? Definice pojmu Soused patří do sekce Vztahy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Soused i v jiné sekci než je kategorie vztahy.