Kdo je to?
Kdo je Tereza Černochová? Životopis Tereza Černochová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Tereza Černochová

Kdo je Tereza Černochová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Tereza Černochová je česká zpěvačka, bývalá členka dívčí skupiny Black Milk. Černochová se narodila v Praze do rodiny bigbeatového zpěváka Karla Černocha. Po základní škole začala studovat Gymnázium Jana Nerudy v Praze se zaměřením na klasickou hudbu. Po úspěšné maturitě v roce 2003 začala studovat Českou zemědělskou univerzitu v Praze. V roce 2007 pokračovala magisterským studiem na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, kde si zvolila obor reprodukční biotechnologie. Univerzitu absolvovala v roce 2010 a získala titul Ing.
V sedmnácti letech se zúčastnila natáčení pro TV Nova, kde se spřátelila se zpěvačkou Helenou Zeťovou a Terezou Kerndlovou. O rok později tato trojice založila dívčí skupinu s názvem Black Milk (2001). V roce 2002 trio vydalo debutové album Modrej dým. Ve stejném roce skupina získala slavíka v pěvecké anketě Český slavík Mattoni v kategorii Objev roku. Druhé album Sedmkrát kapela vydala roku 2003. Další album spolu již nevydaly a trio se následně kvůli vzájemným rozporům rozpadlo začátkem roku 2005.
Po Black Milk se Černochová rozhodla nahrát vlastní sólové desky. Debutové sólové album Small Monstrosities vydala v roce 2007 ve spolupráci s producentem Romanem Holým. Druhé sólové album Škrábnutí vydala se stejným producentem roku 2015.
Černochová spolupracovala také s hudebními kapelami jako Takin’Off (2006-2011), Showstation (2008), Nutrio (2010-2013), Jen tak, ve dvou (od roku 2014) spolu s Tomášem Koudelkou Vunderle, Monkey Business od roku 2017 aj.
Černochová se roku 2021 stala soutěžící jedenácté řady taneční televizní soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Spolu se svým partnerem Dominikem Vodičkou skončila na celkovém čtvrtém místě.
Černochová má dceru Lauru. S otcem své dcery nežije.Kdo je Tereza Černochová? Životopis Tereza Černochová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Tereza Černochová

Národnost: česká
Datum narození: 13. 7. 1983
Místo narození: Praha, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Tereza Černochová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Kreml? Pamatujete si definici pojmu Covid-19? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fraktál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Workout?

Klíčová slova: život, kdo je Tereza Černochová?, hudba, informace, lexikon, datum narození, zajímavosti, místo narození, osobnost, wiki, Tereza Černochová, popis, kde se narodila Tereza Černochová?, životopis, osobnosti, narození

Pojem Tereza Černochová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Tereza Černochová

Vyhledat heslo Tereza Černochová na Google.cz

Hledat termín Tereza Černochová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Tereza Černochová ve Wikislovníku

Najít slovo Tereza Černochová ve Wikipedii

Zkusit najít termín Tereza Černochová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Černochová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Černochová

Právě nyní již víte Kdo je to Tereza Černochová? Kdy se narodila Tereza Černochová? Kde se narodila Tereza Černochová? Tereza Černochová je v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Černochová dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Černochová i v jiné kategorii než je hudba.