Kdo je to?
Kdo je to Petra Slancová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Petra Slancová? Lidé, novináři

Petra Slancová

Co znamená a jaký je význam slova Petra Slancová?

Petra Slancová začínala moderovat pořad Nekonečná šance mezi lety 2006 a 2007 na Prima TV. Odtud přešla na TV Barrandov, odkud pokračovala na Televizi Metropol, kde ji mohli diváci vidět například v rámci podzimní kampaně 2013, Cirkusu King v Pražském expresu aj.
V květnu 2014 se stala spoluvlastníkem a moderátorkou projektu www.InspireView.cz. Do něj jsou zvány známé osobnosti, které se vydali za svými sny. Jde v podstatě o motivační rozhovory s inspirativními lidmi. Brzy poté začala působit také jako lektorka autentické komunikace. V rámci svých lekcí pomáhá klientům objevit jejich jedinečný komunikační styl.
V červenci 2014 se stala moderátorkou v rámci SAZKA sázkové kanceláře, a.s. Seznamuje diváky s výsledky losování Loterie Šťastných 10.
V lednu 2006 se podílela na vzniku dokumentárního filmu Ano životu, Ano lásce.
Za svoji dosavadní kariéru, od roku 2002, doposud stihla vystřídat několik rádiových stanic včetně rádia Factor, Olympic, Kiss Jižní Čechy či Hey Praha. Také se věnuje moderování různých společenských akcí, tiskových konferencí, firemních večírků a tak podobně. Často spolupracuje s kolegou Petrem Ticháčkem. Moderovala například jednu z největších českobudějovických akcí Země Živitelka.Kdo je to Petra Slancová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Petra Slancová? Lidé, novináři

Sdílejte tento text s heslem Petra Slancová s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Spravedlnost? Víte co je Kvalita? Pamatujete si definici pojmu Čabajka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Impeachment?

Klíčová slova: lexikon, novináři, etymologie, přesný výraz, původ slova, Petra Slancová, slovo, význam, wikipedie, heslo, synonymum, význam slova, novináři, popis, Petra Slancová, vysvětlení

Pojem Petra Slancová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Petra Slancová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Petra Slancová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Petra Slancová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Petra Slancová na Google.cz

Hledat heslo Petra Slancová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Petra Slancová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Petra Slancová? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Petra Slancová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Petra Slancová? Definice pojmu Petra Slancová patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, autorka, petra Slancová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Petra Slancová i v jiné kategorii než je sekce novináři.