Kdo je to?
Kdo je to Svářeč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Svářeč? Lidé, profese

Svářeč

Jaký je význam slova Svářeč? Co to znamená?

Svářeč je vyučený pracovník, odborník v oblasti sváření. Ovládá různé typy sváření a je schopen je provést podle požadavků, nákresů nebo specifikací. Ke své práci potřebuje nástroje určené ke sváření a ochranné pomůcky. Za správné použití nástrojů a přístrojů nese odpovědnost, jeho povinností je řídit se bezpečnostními předpisy a také zvládnout pravidelnou údržbu používaných nástrojů.
Svářeč musí mít nejen výuční list, ale také potvrzení o úspěšném vykonání specializačních svářečských zkoušek.Kdo je to Svářeč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Svářeč? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Svářeč? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Marginální? Znáte termín Resumé? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gravitace? Víte, co je to Didaktický test?

Klíčová slova: přesný výraz, profese, co znamená, lexikon, význam slova, termín, pojem, wikipedie, význam pojmu, Svářeč, Svářeč, přesný výraz, definice, etymologie, přesný význam, synonymum

Pojem Svářeč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Svářeč ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Svářeč ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Svářeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Svářeč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Svářeč na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Svářeč například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Svářeč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Svářeč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Svářeč? Definice pojmu Svářeč se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, modní návrhářka, svářeč, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, termín třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Svářeč i v jiné sekci než je kategorie profese.