Kdo je to?
Kdo je to Alžbětko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alžbětko? Lidé, politika

Kdo je to Alžbětko?

Co znamená a jaký je význam slova Alžbětko?

Alžbětko je česká/ý aktivistka/aktivista, zabývající se genderovými tématy. Alžbětko se definuje jako nebinární, tj. ani žena, ani muž, a nechává se oslovovat ve středním rodě.
Alžbětko prezentuje názor, že pohlaví a gender spolu nesouvisí. Ono samo se narodilo v ženském těle, nicméně necítí se být ženou, ale ani mužem. Proto se označuje jako nebinární a je v českém prostředí jednou z mála osobností, která tak vystupuje veřejně a o tomto tématu mluví. Vyjadřuje se též k otázkám sexuality, genderových stereotypů a dalších otázek spojených s tradičním rozdělením světa na mužský a ženský.
Termín nebinární člověk se vztahuje ke skutečnosti, že běžně dělíme lidstvo na dvě skupiny (binárně): ženy a muže. Nebinární osobnost z tohoto systému tedy vystupuje.
Kromě témat spojených s pohlavím a genderem se Alžbětko věnuje též ekologickému aktivismu.Kdo je to Alžbětko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alžbětko? Lidé, politika

Definici pojmu Alžbětko sdílejte se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Gurta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zvěrokruh? Rozumíte pojmu Espresso? Víte co je Vila?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, odborný výraz, slovo, heslo, pojem, význam pojmu, význam slova, synonymum, přesný význam, definice, politika, formulace, lexikon, Alžbětko, termín

Pojem Alžbětko je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Alžbětko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Alžbětko ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Alžbětko ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Alžbětko v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Alžbětko na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alžbětko například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Alžbětko, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Alžbětko? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alžbětko? Definice pojmu Alžbětko je v kategorii Politika

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.