Kdo je to?
Kdo je to Alžbětko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alžbětko? Lidé, politika

Kdo je to Alžbětko?

Jaký je význam slova Alžbětko? Co to znamená?

Alžbětko je česká/ý aktivistka/aktivista, zabývající se genderovými tématy. Alžbětko se definuje jako nebinární, tj. ani žena, ani muž, a nechává se oslovovat ve středním rodě.
Alžbětko prezentuje názor, že pohlaví a gender spolu nesouvisí. Ono samo se narodilo v ženském těle, nicméně necítí se být ženou, ale ani mužem. Proto se označuje jako nebinární a je v českém prostředí jednou z mála osobností, která tak vystupuje veřejně a o tomto tématu mluví. Vyjadřuje se též k otázkám sexuality, genderových stereotypů a dalších otázek spojených s tradičním rozdělením světa na mužský a ženský.
Termín nebinární člověk se vztahuje ke skutečnosti, že běžně dělíme lidstvo na dvě skupiny (binárně): ženy a muže. Nebinární osobnost z tohoto systému tedy vystupuje.
Kromě témat spojených s pohlavím a genderem se Alžbětko věnuje též ekologickému aktivismu.Kdo je to Alžbětko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alžbětko? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alžbětko s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je CCleaner? Víte, co je to Cílová částka? Rozumíte pojmu Dioptr? Rozumíte pojmu Gurmar?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, heslo, wikipedie, popis, etymologie, význam, pojem, wiki, politika, termín, co znamená, přesný výraz, politika, Alžbětko, formulace

Pojem Alžbětko je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz Alžbětko ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Alžbětko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Alžbětko na Youtube

Zkusit najít slovo Alžbětko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Alžbětko na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alžbětko například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alžbětko

Právě jste zjistili Kdo je to Alžbětko? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alžbětko? Definice pojmu Alžbětko se nachází v kategorii Politika

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci politika.