Kdo je to?
Kdo je Kate Upton? Životopis Kate Upton, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kate Upton

Kdo je Kate Upton? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kate Upton je americká modelka a filmová herečka. Upton se narodila ve městě St. Joseph ve státě Michigan v USA, ale od 7 let vyrůstala ve městě Melbourne na Floridě. Navštěvovala zde školu Holy Trinity Episcopal Academy. Od 13 let se věnovala jízdě na koni. Díky jezdeckým úspěchům se dostala až do národních soutěží a dokázala třikrát zvítězit v APHA (American Paint Horse Association) Reserve World Champion. V 16 letech se začala věnovat modelingu a ve stejném roce byla na castingu Elite Model Management, kde získala profesionální smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models (2008). Od té doby se objevila v reklamách pro značky jako Garage, Dooney & Bourke, Guess nebo Victoria’s Secret. Objevila se také na obálkách módních časopisů Guess, Complex, Esquire, Vogue, Harper’s Bazaar, V, LOVE, Mademoiselle, GQ, Cosmopolitan, Elle, Vanity Fair, Glamour a další. Roku 2012 byla stránkou Models.com označena za pátou nejvíce sexy modelkou a ve stejném roce si zahrála ve videoklipu Cat Daddy od hudebníka The Rej3ctz.
Kate Upton si zahrála i ve filmu. Debutovala snímkem Mistrovský plán (2011) a poté následovaly filmy Tři moulové (2012), Jedna za všechny (2014), Holky na výletě nebo The Disaster Artists: Úžasný propadák (2017). Objevila se i v jedné epizodě seriálu Robot Chicken (2018).Kdo je Kate Upton? Životopis Kate Upton, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Kate Upton

Národnost: americká
Datum narození: 10. 6. 1992
Místo narození: Saint Joseph, Michigan, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Kate Upton s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Perex? Víte co je Sebereflexe? Znáte definici termínu Terorismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Duchovno?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, kde se narodila Kate Upton?, informace, zajímavosti, herectví, národnost, wiki, datum narození, Kate Upton, život, narození, kdy se narodila Kate Upton?, wikipedie, biografie, herectví

Pojem Kate Upton je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kate Upton zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Kate Upton v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Kate Upton ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kate Upton ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Kate Upton ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Kate Upton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Upton například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kate Upton

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Kate Upton? Kdy se narodila Kate Upton? Kde se narodila Kate Upton? Kate Upton patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, stařec vousy, kate Upton, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kate Upton např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Upton i v jiné kategorii než je herectví.