Kdo je to?
Kdo je Kate Upton? Životopis Kate Upton, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Kate Upton?

Kdo je Kate Upton? Životopis, informace, biografie, herectví

Kate Upton je americká modelka a filmová herečka. Upton se narodila ve městě St. Joseph ve státě Michigan v USA, ale od 7 let vyrůstala ve městě Melbourne na Floridě. Navštěvovala zde školu Holy Trinity Episcopal Academy. Od 13 let se věnovala jízdě na koni. Díky jezdeckým úspěchům se dostala až do národních soutěží a dokázala třikrát zvítězit v APHA (American Paint Horse Association) Reserve World Champion. V 16 letech se začala věnovat modelingu a ve stejném roce byla na castingu Elite Model Management, kde získala profesionální smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models (2008). Od té doby se objevila v reklamách pro značky jako Garage, Dooney & Bourke, Guess nebo Victoria’s Secret. Objevila se také na obálkách módních časopisů Guess, Complex, Esquire, Vogue, Harper’s Bazaar, V, LOVE, Mademoiselle, GQ, Cosmopolitan, Elle, Vanity Fair, Glamour a další. Roku 2012 byla stránkou Models.com označena za pátou nejvíce sexy modelkou a ve stejném roce si zahrála ve videoklipu Cat Daddy od hudebníka The Rej3ctz.
Kate Upton si zahrála i ve filmu. Debutovala snímkem Mistrovský plán (2011) a poté následovaly filmy Tři moulové (2012), Jedna za všechny (2014), Holky na výletě nebo The Disaster Artists: Úžasný propadák (2017). Objevila se i v jedné epizodě seriálu Robot Chicken (2018).Kdo je Kate Upton? Životopis Kate Upton, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Kate Upton

Národnost: americká
Datum narození: 10. 6. 1992
Místo narození: Saint Joseph, Michigan, USA

Tento text (Kate Upton) můžete samozřejmě sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Cordon bleu? Znáte pojem Cytoplazma? Znáte definici termínu Svobodárna? Vzpomenete si na definici slova Cappuccino?

Klíčová slova: vysvětlení, Kate Upton, kde se narodila Kate Upton?, herectví, Kate Upton, zajímavosti, popis, wiki, osobnost, wikipedie, kdo je Kate Upton?, informace, osobnosti, kdy se narodila Kate Upton?, národnost, lexikon

Pojem Kate Upton je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat výraz Kate Upton ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Kate Upton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Kate Upton na Google.cz

Vyhledat pojem Kate Upton ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kate Upton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kate Upton například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Kate Upton?

Nyní již víte Kdo je to Kate Upton? Kdy se narodila Kate Upton? Kde se narodila Kate Upton? Kate Upton je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kate Upton dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kate Upton i v jiné kategorii než je herectví.