Kdo je to?
Kdo je to Kopyto? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kopyto? Lidé, hanlivé

Kopyto

Co znamená a jaký je význam slova Kopyto?

Kopyto známe z pohádky „čertovo kopyto“. Samozřejmě anatomicky je označení kopyto pro koncovou část nohy. U sudokopytníků/lichokopytníků se jedná o prstový orgán, který má ochrannou i obrannou funkci. Kopyto je porostlé zrohovatělou vrstvou. Dále známe ševcovské kopyto, které slouží k výrobě a opravě bot, ale i formování kůže na boty. O kopytu se také v přeneseném významu hovoří jako o vzoru k výrobě dalších výrobků.
Kopyto je také nazývaný člověk, který něco zkazí, je to nešika. Podobné výrazy jsou jelito, dřevo, trdlo, nemehlo, trouba, nekňuba.


Kdo je to Kopyto? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kopyto? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Kopyto s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Oppidum? Víte co je Blahopřání? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gastroenterologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz HTTP cookie?

Klíčová slova: etymologie, hanlivé, přesný význam, termín, wiki, původ slova, Kopyto, informace, lexikon, hanlivé, přesný výraz, wikipedie, co znamená, význam slova, popis, pojem

Pojem Kopyto je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kopyto v následujících zdrojích

Hledat výraz Kopyto na Google obrázcích

Vyhledat termín Kopyto ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Kopyto ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Kopyto ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Kopyto ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kopyto například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Kopyto? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kopyto? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kopyto? Definice pojmu Kopyto patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál, kopyto, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Kopyto i v jiné kategorii než v hanlivé.