Kdo je to?
Kdo je to, byl Podlahář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podlahář? Lidé, profese

Kdo je to Podlahář?

Co znamená a jaký je význam slova Podlahář?

Podlahář je osoba, která pracuje s podlahovými krytinami. Ty pokládá, slepuje, lije nebo svařuje podle toho, o jaký druh krytiny se jedná. Pracuje s různými materiály, jako je PVC, linoleum, pryž, korek a další.
Podlahové krytiny umisťuje na různá místa jako jsou chodby, místnosti, schody, pódia a jiné. Umí položit i litou podlahu nebo podlahu stěrkovou. Podlahář zvládne také opravy těchto krytin a věnuje se i konečným úpravám jako je lakování, pastování či lištování.Kdo je to, byl Podlahář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podlahář? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Podlahář se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Diastolický tlak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ethernet? Rozumíte pojmu Volný verš? Znáte termín Krimpovací kleště?

Klíčová slova: wiki, lexikon, význam, heslo, synonymum, kdo to je, profese, popis, význam pojmu, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, kdo je Podlahář?, etymologie, pojem

Pojem Podlahář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Podlahář ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Podlahář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Podlahář na Google.cz

Vyhledat výraz Podlahář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Podlahář například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Podlahář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Podlahář? Kdo to byl Podlahář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podlahář? Definice pojmu Podlahář je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.