Kdo je to?
Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dráteník? Lidé, historie

Kdo je to Dráteník?

Jaký je význam slova Dráteník? Co to znamená?

Dráteník byl v minulosti řemeslník, který opravoval kuchyňské nádoby, popřípadě vyráběl a prodával různé předměty pro domácnost. Jeho práce nebyla příliš ceněna, často se povolání dráteníka označovalo jako žebrácké.
Současní dráteníci jsou umělci, kteří svá díla vyrábějí z drátů, vystavují a prodávají. Dráteníkem může být nazýván každý člověk, který z drátů vyrábí nějaké předměty.Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dráteník? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dráteník sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Prána? Vzpomněli byste si na význam slova Šedý zákal? Znáte termín Shareware? Znáte definici termínu Bujón?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, přesný význam, historie, Dráteník, formulace, význam slova, Dráteník, význam pojmu, wikipedie, odborný výraz, význam, historie, termín, pojem, etymologie

Pojem Dráteník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Dráteník

Vyhledat výraz Dráteník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Dráteník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Dráteník ve Wikipedii

Najít výraz Dráteník ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Dráteník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dráteník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dráteník

Právě jste zjistili Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dráteník? Definice pojmu Dráteník patří do sekce Historie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.