Kdo je to?
Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Kdo je to Dráteník?

Co znamená a jaký je význam slova Dráteník?

Dráteník byl v minulosti řemeslník, který opravoval kuchyňské nádoby, popřípadě vyráběl a prodával různé předměty pro domácnost. Jeho práce nebyla příliš ceněna, často se povolání dráteníka označovalo jako žebrácké.
Současní dráteníci jsou umělci, kteří svá díla vyrábějí z drátů, vystavují a prodávají. Dráteníkem může být nazýván každý člověk, který z drátů vyrábí nějaké předměty.Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dráteník s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Vasektomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo MMS? Znáte termín Datum splatnosti? Víte co je Ážio?

Klíčová slova: lexikon, historie, kdo to je, význam, Dráteník, informace, přesný význam, původ slova, etymologie, přesný výraz, synonymum, wiki, definice, význam pojmu, co je to Dráteník?, popis

Pojem Dráteník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Dráteník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Dráteník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dráteník ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Dráteník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dráteník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Dráteník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dráteník? Kdo to byl Dráteník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dráteník? Definice pojmu Dráteník se nachází v sekci historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.