Kdo je to?
Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dráteník? Lidé, historie

Dráteník

Co znamená a jaký je význam slova Dráteník?

Dráteník byl v minulosti řemeslník, který opravoval kuchyňské nádoby, popřípadě vyráběl a prodával různé předměty pro domácnost. Jeho práce nebyla příliš ceněna, často se povolání dráteníka označovalo jako žebrácké.
Současní dráteníci jsou umělci, kteří svá díla vyrábějí z drátů, vystavují a prodávají. Dráteníkem může být nazýván každý člověk, který z drátů vyrábí nějaké předměty.Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dráteník? Lidé, historie

Zaujala vás definice pojmu Dráteník? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Říje? Vzpomenete si na definici slova LSD? Znáte termín SWOT? Vzpomněli byste si na význam slova Impotence?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, popis, lexikon, přesný výraz, původ slova, pojem, informace, termín, heslo, historie, etymologie, wiki, wikipedie, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Dráteník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Dráteník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Dráteník na Youtube

Vyhledat výraz Dráteník ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Dráteník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Dráteník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dráteník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Dráteník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dráteník? Definice pojmu Dráteník patří do sekce Historie

Kategorie historie, historie postavy, dráteník, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.