Kdo je to?
Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dráteník? Lidé, historie

Kdo je to Dráteník?

Jaký je význam slova Dráteník? Co to znamená?

Dráteník byl v minulosti řemeslník, který opravoval kuchyňské nádoby, popřípadě vyráběl a prodával různé předměty pro domácnost. Jeho práce nebyla příliš ceněna, často se povolání dráteníka označovalo jako žebrácké.
Současní dráteníci jsou umělci, kteří svá díla vyrábějí z drátů, vystavují a prodávají. Dráteníkem může být nazýván každý člověk, který z drátů vyrábí nějaké předměty.Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dráteník? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dráteník sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Prána? Znáte pojem Čepovka? Znáte termín Cílová částka? Vzpomenete si na definici slova Praktická škola?

Klíčová slova: definice, slovo, etymologie, heslo, význam pojmu, co znamená, Dráteník, formulace, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, Dráteník, informace, synonymum, historie, pojem

Pojem Dráteník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Dráteník ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Dráteník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Dráteník ve Wikipedii

Najít pojem Dráteník na Google obrázcích

Hledat termín Dráteník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dráteník například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Dráteník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Dráteník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dráteník? Definice pojmu Dráteník je v sekci Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Dráteník hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.