Kdo je to?
Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Kdo je to Dráteník?

Co znamená a jaký je význam slova Dráteník?

Dráteník byl v minulosti řemeslník, který opravoval kuchyňské nádoby, popřípadě vyráběl a prodával různé předměty pro domácnost. Jeho práce nebyla příliš ceněna, často se povolání dráteníka označovalo jako žebrácké.
Současní dráteníci jsou umělci, kteří svá díla vyrábějí z drátů, vystavují a prodávají. Dráteníkem může být nazýván každý člověk, který z drátů vyrábí nějaké předměty.Kdo je to, byl Dráteník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dráteník? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Dráteník? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Prána? Víte, co je to Předmět? Znáte termín Hmotný majetek? Rozumíte pojmu Fixní náklady?

Klíčová slova: popis, informace, termín, kdo je Dráteník?, původ slova, slovo, vysvětlení, co je to Dráteník?, kdo to je, pojem, význam, heslo, definice, význam slova, etymologie, význam pojmu

Pojem Dráteník je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Dráteník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Dráteník ve Wikislovníku

Hledat slovo Dráteník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Dráteník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dráteník například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Dráteník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dráteník? Kdo to byl Dráteník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dráteník? Definice pojmu Dráteník je v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než historie.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.