Kdo je to?
Kdo je Kaley Cuoco? Životopis Kaley Cuoco, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kaley Cuoco

Kdo je Kaley Cuoco? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kaley Cuoco je herečka již od dětství, kdy si vyzkoušela také roli modelky. Proslavila se například rolí v sicomu 8 jednoduchých pravidel nebo jako Penny ze sitcomu The Big Bang Theory.
K dalším významnějším filmům Kaley Cuoco patřil Perfektní záskok, Útěk z vězení nebo Čarodějky. Role servírky Penny, která se chce stát populární herečkou, však stále patří k jejím nejúspěšnějším i vzhledem k tomu, že sitcom získal celosvětový úspěch.Kdo je Kaley Cuoco? Životopis Kaley Cuoco, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Kaley Cuoco

Národnost: americká
Datum narození: 30.11.1985
Místo narození: Camarillo, Kalifornie, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kaley Cuoco? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Lodyha? Vzpomněli byste si na význam slova Samohláska? Znáte definici termínu Vítr? Znáte definici termínu Pogrom?

Klíčová slova: popis, wikipedie, Kaley Cuoco, národnost, narození, biografie, herectví, osobnosti, Kaley Cuoco, lexikon, zajímavosti, wiki, kdy se narodila Kaley Cuoco?, datum narození, osobnost, místo narození

Pojem Kaley Cuoco je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Kaley Cuoco ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Kaley Cuoco ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Kaley Cuoco na Google.cz

Hledat termín Kaley Cuoco ve Wikipedii

Vyhledat termín Kaley Cuoco na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaley Cuoco například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Kaley Cuoco?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kaley Cuoco? Kdy se narodila Kaley Cuoco? Kde se narodila Kaley Cuoco? Kaley Cuoco je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, muž vousy, kaley Cuoco, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Kaley Cuoco například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kaley Cuoco i v jiné kategorii než je herectví.