Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohemista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohemista? Lidé, profese

Kdo je to Bohemista?

Jaký je význam slova Bohemista? Co to znamená?

Bohemista je člověk, který se na vědecké úrovni zabývá českým jazykem, jeho historií, literaturou a také kulturou. Většinou jde o absolventa vysokoškolského studia oboru bohemistiky.
Tento obor má dlouhou tradici, za zakladatele novodobé bohemistiky na vědecké úrovni byl považován již jeden z prvních obrozenců, Josef Dobrovský. Ten se ve svém díle Dějiny české řeči a literatury vytvořil novou normu jazyka a popsal dosavadní vývoj literární tvorby. Jako bohemista zavedl český jazyk jako předmět vědeckého studia.Kdo je to, byl Bohemista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohemista? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Bohemista? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Xanthan? Vzpomněli byste si co znamená slovo BMI? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ytong? Víte co je Výpotek?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, vysvětlení, definice, popis, formulace, odborný výraz, přesný výraz, význam, lexikon, kdo je Bohemista?, význam slova, co znamená, popis, pojem, slovo

Pojem Bohemista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Bohemista v následujících vyhledávačích

Najít výraz Bohemista ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Bohemista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohemista ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bohemista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohemista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohemista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohemista? Kdo to byl Bohemista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohemista? Definice pojmu Bohemista je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bohemista v jiné sekci než profese.