Kdo je to?
Kdo je Štefan Švec? Životopis Štefan Švec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Štefan Švec?

Kdo je Štefan Švec? Životopis, informace, biografie, novináři

Štefan Švec je publicista, absolvent mediálních studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Je šéfeditorem ve společnosti Boomerang Publishing. Píše také kritické příspěvky pro Britské listy a články o nejrůznějších společenských problémech a aktuálním dění u nás i ve světě pro Novinky.cz, pro rubriku Salon.
Štefan Švec je nezávislým autorem i v dalších médiích.Kdo je Štefan Švec? Životopis Štefan Švec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Štefan Švec

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Tento text (Štefan Švec) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Alpinning? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolagen? Víte co je Scio? Víte co je Úhelník?

Klíčová slova: lexikon, novináři, zajímavosti, wiki, životopis, biografie, datum narození, Štefan Švec, kdy se narodil Štefan Švec?, popis, wikipedie, život, národnost, osobnost, kdo je Štefan Švec?, informace

Pojem Štefan Švec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít heslo Štefan Švec ve Wikislovníku

Hledat heslo Štefan Švec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Štefan Švec ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Štefan Švec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Štefan Švec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Štefan Švec například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Štefan Švec?

Nyní již víte Kdo je to Štefan Švec? Kdy se narodil Štefan Švec? Štefan Švec je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Štefan Švec například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štefan Švec i v jiné kategorii než je novináři.