Kdo je to?
Kdo je Štefan Švec? Životopis Štefan Švec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Štefan Švec?

Kdo je Štefan Švec? Životopis, informace, biografie, novináři

Štefan Švec je publicista, absolvent mediálních studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Je šéfeditorem ve společnosti Boomerang Publishing. Píše také kritické příspěvky pro Britské listy a články o nejrůznějších společenských problémech a aktuálním dění u nás i ve světě pro Novinky.cz, pro rubriku Salon.
Štefan Švec je nezávislým autorem i v dalších médiích.Kdo je Štefan Švec? Životopis Štefan Švec, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Štefan Švec

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Zaujala vás biografie osobnosti Štefan Švec? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Alpinning? Vzpomenete si na definici slova Ontologie? Víte co je Ovar? Vzpomněli byste si na význam slova Koncepce?

Klíčová slova: život, novináři, datum narození, popis, vysvětlení, osobnost, národnost, biografie, Štefan Švec, lexikon, Štefan Švec, informace, wikipedie, kdy se narodil Štefan Švec?, kdo je Štefan Švec?, wiki

Pojem Štefan Švec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Štefan Švec ve Wikimedia Commons

Hledat termín Štefan Švec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Štefan Švec na Youtube

Zkusit najít slovo Štefan Švec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Štefan Švec například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Štefan Švec? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Štefan Švec? Kdy se narodil Štefan Švec? Štefan Švec patří do sekce Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Štefan Švec třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štefan Švec i v jiné kategorii než je novináři.