Kdo je to?
Kdo je to Štefan Švec? Životopis Štefan Švec, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Štefan Švec?

Kdo je to Štefan Švec? Stručný životopis

Štefan Švec je publicista, absolvent mediálních studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Je šéfeditorem ve společnosti Boomerang Publishing. Píše také kritické příspěvky pro Britské listy a články o nejrůznějších společenských problémech a aktuálním dění u nás i ve světě pro Novinky.cz, pro rubriku Salon.
Štefan Švec je nezávislým autorem i v dalších médiích.Kdo je to Štefan Švec? Životopis Štefan Švec, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Štefan Švec

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Líbí se stručný životopis s osobou Štefan Švec? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kombinované studium? Vzpomněli byste si co znamená slovo Člunkový běh? Víte co je Šelak? Víte co je Jmenovatel?

Klíčová slova: přesný význam, termín, původ slova, definice, etymologie, heslo, význam pojmu, formulace, co je to Štefan Švec?, vysvětlení, přesný výraz, kdo je Štefan Švec?, informace, synonymum, význam slova, lexikon

Pojem Štefan Švec je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Štefan Švec zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Štefan Švec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Štefan Švec ve Wikipedii

Vyhledat heslo Štefan Švec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Štefan Švec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Štefan Švec například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Štefan Švec?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Štefan Švec? Kdo to byl Štefan Švec? Kdy se narodil Štefan Švec? Štefan Švec je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Štefan Švec řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Štefan Švec i v jiné kategorii než je novináři.