Kdo je to?
Kdo je Hana Gregorová? Životopis Hana Gregorová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Hana Gregorová?

Kdo je Hana Gregorová? Životopis, informace, biografie, herectví

Herečka Hana Gregorová se narodila 20. srpna 1952 v Bratislavě, kde později také úspěšně vystudovala VŠMU. V devadesátých letech se živila podnikáním. Zkoušela rozjet cestovní kancelář, měla solárium a absolvovala manikérský kurz.
Již od roku 1971 ji diváci mohou často vídat na televizních obrazovkách. Objevila se v oceňovaných snímcích Mŕtve oči, Očovské pastorále, Netrpezlivosť srdca, Mário a kúzelník, Americká tragédia, Noční jezdci, Tisíciročná včela, O Janovi a podivuhodném příteli či filmu BrainStorm.
Celý výčet filmů, v nichž Hana ztvárnila nějakou roli je značný, avšak nelze opomenout ani role seriálové. Objevila se v Jedenáste prikázanie, v seriálech Tisícročná včera, Alžbetin dvor, Cirkus humberto, Dlouhé míle, Četnické humoresky a Lajna.
Přestože ale Hana za svou dlouhou kariéru stihla natočit filmů i seriálů spoustu, většina z nich je obvykle spíš vedlejší, a proto ji diváci znají hlavně díky článků, které o ní vychází v bulváru.
Hana má za sebou několik manželství. Byla vdaná za jordánského lékaře Gassana, jemuž porodila dceru Rolu. Jejich vztah se však po letech rozpadl a na vině byla zřejmě i nová láska. V průběhu natáčení Hollého filmu Noční jezdci se totiž tehdy osmadvacetiletá Hana seznámila s tehdy již známým hercem Radkem Brzobohatým.
Kvůli slavnému hereckému kolegovi svého dosavadního neváhala opustit. Problémem však bylo tehdejší manželství Brzobohatého s Jiřinou Bohdalovou. I českému herci však Gregorová velmi učarovala, a tak byl po dvanácti letech manželství rozvod nasnadě. Rozvod, který údajně Jiřině Bohdalové zlomil srdce. Po dlouhých třicet let se potom slavní herci téměř vůbec nestýkali.
Od roku 1981 žil Radek Brzobohatý s Hanou a 2. února 1983 se jim narodil první a jediný společný potomek, kterým byl syn Ondřej. Český herec, zpěvák, producent, textař a hudební skladatel.
Životní láska Hany, Radoslav Brzobohatý, však 12. září 2012, pouhý den před svými osmdesátými narozeninami náhle zemřel. O čtyři roky později však tiskem proběhla zpráva, že se ovdovělá Hana zasnoubila, a to s mužem, který je o více než tři dekády mladší než ona. V létě roku 2016 ji požádal mladý otec dvou dětí Ondřej Koptík. V létě roku 2022 se spekulovalo o jejich rozchodu, podle novějších informací se nicméně zdá, že jsou patrně stále spolu.
Hana Gregorová v současné době žije v Rajce na území Maďarska.
V nedávné době se opět kolem Hany Gregorové rozbouřily bulvární vody v souvislosti s jejím synem Ondřejem Brzobohatým a jeho nechutným rozvodem s bývalou Miss World Taťánou Kuchařovou. Kauza rozdělila český národ. Jedni se kloní na stranu Ondřeje, druzí na stranu bývalé modelky. Hana Gregorová se veřejně vyjádřila a zcela předvídatelně vyslovila podporu svému synovi.Kdo je Hana Gregorová? Životopis Hana Gregorová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Hana Gregorová

Národnost: slovenská
Datum narození: 20. srpna 1952
Místo narození: Bratislava

Popis osobnosti Hana Gregorová můžete sdílet s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Lustrační osvědčení? Vzpomněli byste si na význam slova Kompilace? Rozumíte pojmu Zánět? Znáte definici termínu Chvalozpěv?

Klíčová slova: wikipedie, místo narození, herectví, Hana Gregorová, Hana Gregorová, wiki, herectví, osobnost, narození, životopis, kdo je Hana Gregorová?, kde se narodila Hana Gregorová?, národnost, biografie, zajímavosti, osobnosti

Pojem Hana Gregorová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hana Gregorová v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Hana Gregorová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Hana Gregorová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Hana Gregorová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Hana Gregorová na Google obrázcích

Hledat výraz Hana Gregorová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Gregorová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Gregorová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Hana Gregorová? Kdy se narodila Hana Gregorová? Kde se narodila Hana Gregorová? Hana Gregorová se nachází v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Hana Gregorová dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Gregorová i v jiné kategorii než je herectví.