Kdo je to?
Kdo je Klára Dostálová? Životopis Klára Dostálová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Klára Dostálová?

Kdo je Klára Dostálová? Životopis, informace, biografie, politici

Klára Dostálová je ekonomka a politička. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Pracovala jako účetní, úvěrová specialistka a banquet manažerka. Od roku 2002 působila na Krajském úřadu Královéhradeckého kraje jako vedoucí sekretariátu Regionální rady NUTS II Severovýchod a později jako ředitelka Centra EP. Je také členkou správní rady Horské služby.
Klára Dostálová je nestraničkou za hnutí ANO 2011. Ve vládě působila jako náměstkyně ministryně pro místní rozvoj, poslankyně PS PČR a od roku 2017 je ministryní pro místní rozvoj České republiky.Kdo je Klára Dostálová? Životopis Klára Dostálová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Klára Dostálová

Národnost: česká
Datum narození: 13. března 1971
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Klára Dostálová můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova EKG? Znáte termín Koloidní stříbro? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vázaný účet? Víte, co je to Kapari?

Klíčová slova: politici, zajímavosti, osobnost, Klára Dostálová, narození, život, národnost, lexikon, vysvětlení, wiki, popis, biografie, wikipedie, místo narození, kde se narodila Klára Dostálová?, informace

Pojem Klára Dostálová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Klára Dostálová hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Klára Dostálová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Klára Dostálová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Klára Dostálová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Klára Dostálová ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Klára Dostálová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Klára Dostálová například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Klára Dostálová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Klára Dostálová? Kdy se narodila Klára Dostálová? Kde se narodila Klára Dostálová? Klára Dostálová je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Klára Dostálová kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Klára Dostálová i v jiné kategorii než je politici.