Kdo je to?
Kdo je Pavel Poulíček? Životopis Pavel Poulíček, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Pavel Poulíček

Kdo je Pavel Poulíček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Pavel Poulíček je český moderátor a novinář.
Vystudoval žurnalistika na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.
Od počátku kariéry se věnoval moderování, hlavně zaměřenému na sportovní tematiku. Na počátku 90. let moderoval v rádiu Evropa 2, později na Frekvenci 1.
Zřejmě největší popularitu zažíval v době, kdy byl moderátorem Sportovních novin na tehdy nové komerční stanici Nova. Na tomto postu působil několik let od roku 1994 do roku 2009. TV Nova využila toho, že se stal jednou z oblíbených tváří jejího vysílání a nasadila ho také jako moderátora populární soutěže Kolotoč.
V roce 2009 z Novy odešel a několik let spolupracoval například s mediálními agenturami, s TV Prima nebo se krátce vrátil ke spolupráci s Frekvencí 1.
Po roce 2013 zaměřil svou kariéru na golf. Nejprve pracoval jako ředitel společnosti Relmost, která u nás pořádá golfový turnaj D+D REAL Czech Masters. Později začal řídit televizi Golf Channel.Kdo je Pavel Poulíček? Životopis Pavel Poulíček, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Pavel Poulíček

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1974
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Poulíček sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Invaze? Pamatujete si definici pojmu Bentonit? Pamatujete si definici pojmu Právní norma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Euforie?

Klíčová slova: novináři, wiki, životopis, Pavel Poulíček, wikipedie, Pavel Poulíček, biografie, kde se narodil Pavel Poulíček?, místo narození, kdy se narodil Pavel Poulíček?, novináři, kdo je Pavel Poulíček?, zajímavosti, informace, národnost, datum narození

Pojem Pavel Poulíček je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pavel Poulíček v následujících zdrojích

Vyhledat termín Pavel Poulíček ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Pavel Poulíček ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Pavel Poulíček ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Pavel Poulíček ve Wikislovníku

Hledat frázi Pavel Poulíček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Poulíček například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Pavel Poulíček? Stručná biografie

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Pavel Poulíček? Kdy se narodil Pavel Poulíček? Kde se narodil Pavel Poulíček? Pavel Poulíček je v sekci Novináři

Kategorie novináři, korespondent, pavel Poulíček, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Pavel Poulíček třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Poulíček i v jiné kategorii než je novináři.