Kdo je to?
Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geriatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Geriatr?

Jaký je význam slova Geriatr? Co to znamená?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geriatr? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Geriatr? Potom se podělte s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Korelace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Účetní zůstatek? Znáte definici termínu Eufemismus? Víte co je Družstvo?

Klíčová slova: lékařství, slovo, popis, původ slova, wiki, význam slova, heslo, pojem, wikipedie, lékařství, etymologie, přesný význam, význam, význam pojmu, přesný výraz, přesný výraz

Pojem Geriatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Geriatr hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Geriatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Geriatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Geriatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geriatr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Geriatr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Geriatr například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Geriatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr se nachází v kategorii Lékařství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Geriatr i v jiných kategoriích (než lékařství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.