Kdo je to?
Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geriatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Geriatr?

Co znamená a jaký je význam slova Geriatr?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geriatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Geriatr? s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Korelace? Znáte pojem Renesance? Znáte definici termínu Eufemismus? Vzpomenete si na definici slova Sladěnka?

Klíčová slova: informace, termín, co znamená, wiki, vysvětlení, lexikon, význam, synonymum, wikipedie, lékařství, původ slova, definice, význam slova, formulace, odborný výraz, etymologie

Pojem Geriatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Geriatr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Geriatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Geriatr ve vyhledávači Qwant

Najít termín Geriatr ve Wikipedii

Hledat pojem Geriatr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Geriatr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geriatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr je v sekci Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Geriatr i v jiné kategorii než v lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.