Kdo je to?
Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Geriatr?

Jaký je význam slova Geriatr? Co to znamená?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Geriatr s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Regrese? Vzpomněli byste si co znamená slovo QOS? Znáte definici termínu Spravedlnost? Víte co je Xylitol?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, slovo, synonymum, význam pojmu, heslo, popis, co znamená, kdo to je, Geriatr, lexikon, formulace, termín, význam

Pojem Geriatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Geriatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Geriatr ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Geriatr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Geriatr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Geriatr například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geriatr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Geriatr? Kdo to byl Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr patří do sekce lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Geriatr hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.