Kdo je to?
Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Geriatr?

Jaký je význam slova Geriatr? Co to znamená?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Geriatr? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Regrese? Víte co je Les? Znáte definici termínu Proudový chranič? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pastis?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo to je, synonymum, formulace, popis, význam slova, pojem, informace, etymologie, kdo je Geriatr?, původ slova, význam pojmu, popis, co znamená, heslo, přesný výraz

Pojem Geriatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Geriatr zkuste tyto odkazy

Najít výraz Geriatr ve Wikipedii

Hledat termín Geriatr ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Geriatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Geriatr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Geriatr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Geriatr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Geriatr? Kdo to byl Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Geriatr i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.