Kdo je to?
Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Geriatr?

Jaký je význam slova Geriatr? Co to znamená?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Geriatr? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Korelace? Pamatujete si definici pojmu Prokrastinace? Znáte definici termínu Eufemismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konfitování?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Geriatr?, popis, kdo to je, slovo, lexikon, význam pojmu, synonymum, formulace, Geriatr, pojem, co znamená, popis, heslo, přesný výraz, termín

Pojem Geriatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Geriatr ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Geriatr ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Geriatr na Google.cz

Najít pojem Geriatr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Geriatr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Geriatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Geriatr? Kdo to byl Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr je v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Geriatr i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.