Kdo je to?
Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Geriatr?

Jaký je význam slova Geriatr? Co to znamená?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to, byl Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Geriatr? Lidé, lékařství

Tento text (Geriatr) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Korelace? Vzpomenete si na definici slova Skipas? Znáte definici termínu Eufemismus? Vzpomněli byste si na význam slova Kontumace?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, definice, heslo, termín, význam, odborný výraz, význam pojmu, pojem, popis, Geriatr, wiki, kdo je Geriatr?, etymologie, kdo to je, přesný význam

Pojem Geriatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Geriatr zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Geriatr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Geriatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Geriatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Geriatr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Geriatr například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geriatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Geriatr? Kdo to byl Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Geriatr v jiné sekci než lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.