Kdo je to?
Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geriatr? Lidé, lékařství

Geriatr

Jaký je význam slova Geriatr? Co to znamená?

Geriatr je lékař zaměřující se na geriatrii nebo také (klinickou) gerontologii, což je obor, který se zabývá léčením nemocí charakteristických pro staré lidi. Gerontologie patří mezi vnitřní lékařství a kombinuje v sobě poznatky z fyziologie, neurologie, psychiatrie a dalších oborů. Vzhledem ke stárnoucí světové populaci roste význam geriatrie.Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Geriatr? Lidé, lékařství

Text s definicí výrazu Geriatr doporučujeme sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Švarc systém? Vzpomněli byste si na význam slova Copyright? Znáte definici termínu Krepdešín? Znáte definici termínu Toner?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, definice, popis, wiki, přesný výraz, pojem, wikipedie, význam slova, odborný výraz, přesný význam, Geriatr, etymologie, heslo, význam pojmu, lexikon

Pojem Geriatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Geriatr ve Wikipedii

Hledat pojem Geriatr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Geriatr ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Geriatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Geriatr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Geriatr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Geriatr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Geriatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Geriatr? Definice pojmu Geriatr se nachází v sekci Lékařství

Text napsán pro Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výrazkupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.