Kdo je to?
Kdo je Petr Šiška? Životopis Petr Šiška, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Petr Šiška?

Kdo je Petr Šiška? Životopis, informace, biografie, hudba

Petr Šiška je český zpěvák, herec a scenárista.
Petr Šiška je ve světě české hudby osobou s širokým záběrem. Sám začínal jako zpěvák v doprovodných kapelách Věry Špinarové a Heidy Janků.
Postupně však začal pronikat i do dalších oborů v rámci hudební scény. Stal se textařem a je autorem celé řady hitů: např. Ještě že tě lásko mám či To tehdy padal déšť.
Kromě hudby se věnuje i moderování. Větší veřejnou známost si vydobyl například při moderování ranní show Snídaně s Novou. Známý je také z televize Šlágr. Spolupracoval též s Českou televizí či TV Barrandov.
Dále působil i jako scenárista - stál za vznikem snímků Když draka bolí hlava a Muzzikanti.
Petr Šiška též působí jako producent, známá je především jeho spolupráce s Jarkem Nohavicou.Kdo je Petr Šiška? Životopis Petr Šiška, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Petr Šiška

Národnost: česká
Datum narození: 4. května 1965
Místo narození: Třinec

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Šiška sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Java? Znáte termín Solventnost? Vzpomenete si na definici slova Promoce? Víte, co je to Abeceda?

Klíčová slova: osobnosti, životopis, osobnost, kde se narodil Petr Šiška?, kdy se narodil Petr Šiška?, wikipedie, místo narození, Petr Šiška, datum narození, biografie, vysvětlení, informace, narození, popis, zajímavosti, kdo je Petr Šiška?

Pojem Petr Šiška je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Petr Šiška na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Petr Šiška na Youtube

Vyhledat slovo Petr Šiška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Petr Šiška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Petr Šiška ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Šiška například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Šiška

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Petr Šiška? Kdy se narodil Petr Šiška? Kde se narodil Petr Šiška? Petr Šiška patří do sekce Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Petr Šiška řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Šiška i v jiné kategorii než je hudba.