Kdo je to?
Kdo je Petr Šiška? Životopis Petr Šiška, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Petr Šiška

Kdo je Petr Šiška? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Petr Šiška je český zpěvák, herec a scenárista.
Petr Šiška je ve světě české hudby osobou s širokým záběrem. Sám začínal jako zpěvák v doprovodných kapelách Věry Špinarové a Heidy Janků.
Postupně však začal pronikat i do dalších oborů v rámci hudební scény. Stal se textařem a je autorem celé řady hitů: např. Ještě že tě lásko mám či To tehdy padal déšť.
Kromě hudby se věnuje i moderování. Větší veřejnou známost si vydobyl například při moderování ranní show Snídaně s Novou. Známý je také z televize Šlágr. Spolupracoval též s Českou televizí či TV Barrandov.
Dále působil i jako scenárista - stál za vznikem snímků Když draka bolí hlava a Muzzikanti.
Petr Šiška též působí jako producent, známá je především jeho spolupráce s Jarkem Nohavicou.Kdo je Petr Šiška? Životopis Petr Šiška, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Petr Šiška

Národnost: česká
Datum narození: 4. května 1965
Místo narození: Třinec

Zaujala vás biografie osobnosti Petr Šiška? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín GFE? Znáte definici termínu Referát? Vzpomenete si na definici slova Gestační váček? Pamatujete si definici pojmu Generace X?

Klíčová slova: lexikon, osobnost, informace, místo narození, hudba, osobnosti, životopis, kdy se narodil Petr Šiška?, kdo je Petr Šiška?, Petr Šiška, datum narození, wiki, popis, narození, kde se narodil Petr Šiška?, wikipedie

Pojem Petr Šiška je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat slovo Petr Šiška na Google obrázcích

Hledat výraz Petr Šiška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Petr Šiška v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Petr Šiška ve Wikipedii

Vyhledat termín Petr Šiška ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Šiška například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Petr Šiška? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Petr Šiška? Kdy se narodil Petr Šiška? Kde se narodil Petr Šiška? Petr Šiška patří do sekce Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Petr Šiška dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Šiška i v jiné kategorii než je hudba.