Kdo je to?
Kdo je to Jan Cemper? Životopis Jan Cemper, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Cemper?

Kdo je to Jan Cemper? Stručný životopis

Jan Cemper je známý jako místní politik, aktivista a autor blogu zaměřeného především na obhajobu práv různých skupin, především menšin. Je zastáncem multikulturalismu a prosazuje i zvýšení ochrany zvířat a jejich práva.
Jan Cemper dává podněty a ohlášení mnoha demonstrací, které se inspirují děním v zahraničí (např. Occupy Klárov), zapojuje se do demonstrací podporujících uprchlíky konaných především v Praze.Kdo je to Jan Cemper? Životopis Jan Cemper, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jan Cemper

Národnost: česká
Datum narození: 5.2.1986

Popis osobnosti Jan Cemper můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Isofix? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fjord? Znáte termín Chladítko? Víte co je Logická indukce?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, kdo je Jan Cemper?, termín, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, kdo to je, definice, popis, politici, informace, synonymum, původ slova, popis, etymologie

Pojem Jan Cemper je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Cemper ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jan Cemper na Youtube

Vyhledat slovo Jan Cemper ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jan Cemper ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cemper například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Cemper

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jan Cemper? Kdo to byl Jan Cemper? Kdy se narodil Jan Cemper? Jan Cemper se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Cemper dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cemper i v jiné kategorii než je politici.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.