Kdo je to?
Kdo je to Jan Cemper? Životopis Jan Cemper, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Cemper?

Kdo je to Jan Cemper? Stručný životopis

Jan Cemper je známý jako místní politik, aktivista a autor blogu zaměřeného především na obhajobu práv různých skupin, především menšin. Je zastáncem multikulturalismu a prosazuje i zvýšení ochrany zvířat a jejich práva.
Jan Cemper dává podněty a ohlášení mnoha demonstrací, které se inspirují děním v zahraničí (např. Occupy Klárov), zapojuje se do demonstrací podporujících uprchlíky konaných především v Praze.Kdo je to Jan Cemper? Životopis Jan Cemper, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jan Cemper

Národnost: česká
Datum narození: 5.2.1986

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Cemper s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Polyp? Vzpomněli byste si co znamená slovo AdBlock? Znáte termín Mantisa? Víte co je Biber?

Klíčová slova: Jan Cemper, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, definice, význam slova, lexikon, slovo, pojem, co je to Jan Cemper?, původ slova, informace, formulace, politici, kdo je Jan Cemper?, význam

Pojem Jan Cemper je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Jan Cemper ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Jan Cemper v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Jan Cemper ve Wikipedii

Vyhledat heslo Jan Cemper ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cemper například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jan Cemper?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Cemper? Kdo to byl Jan Cemper? Kdy se narodil Jan Cemper? Jan Cemper patří do sekce politici. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Cemper třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cemper i v jiné kategorii než je politici.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.