Kdo je to?
Kdo je to Pivovarník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pivovarník? Lidé, profese

Pivovarník

Jaký je význam slova Pivovarník? Co to znamená?

Pivovarník je osoba, která se profesně zabývá výrobou piva.
Pivovarník musí znát technologické postupy výroby piva, umět vybírat a kontrolovat kvalitní suroviny a posouvat kvalitu výsledného produktu. Pivo je (obvykle) alkoholický nápoj vyráběný z vody, sladu a chmele. Jeho výroba podléhá řadě hygienických a zákonných norem.
Jde o vysoce kvalifikovanou profesi, která vyžaduje dostatečné vzdělání i praxi.
Obory pivovarství či sladařství u nás lze studovat i na univerzitách a získat tak v tomto oboru vysokoškolský titul.Kdo je to Pivovarník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pivovarník? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Pivovarník můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Promoce? Pamatujete si definici pojmu Impresionismus? Víte co je Trvalé bydliště? Vzpomněli byste si co znamená slovo Graviola?

Klíčová slova: definice, slovo, Pivovarník, etymologie, co znamená, termín, synonymum, význam, přesný význam, pojem, odborný výraz, přesný výraz, wikipedie, přesný výraz, význam pojmu, význam slova

Pojem Pivovarník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Pivovarník

Hledat heslo Pivovarník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Pivovarník ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Pivovarník na Youtube

Vyhledat heslo Pivovarník ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Pivovarník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pivovarník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pivovarník, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Pivovarník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pivovarník? Definice pojmu Pivovarník je v sekci Profese

Kategorie profese, blond poetka, pivovarník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Pivovarník v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je profese.