Kdo je to?
Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Jaký je význam slova Dalajláma? Co to znamená?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dalajláma s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Zdraví? Vzpomněli byste si na význam slova Sukralóza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podmět? Znáte definici termínu Xanthan?

Klíčová slova: popis, termín, kdo je Dalajláma?, synonymum, lexikon, co je to Dalajláma?, panovníci, kdo to je, informace, slovo, co znamená, Dalajláma, vysvětlení, odborný výraz, význam pojmu, definice

Pojem Dalajláma je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dalajláma zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Dalajláma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Dalajláma ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Dalajláma ve Wikipedii

Vyhledat heslo Dalajláma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalajláma například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Dalajláma? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dalajláma? Kdo to byl Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma se nachází v kategorii panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.