Kdo je to?
Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Jaký je význam slova Dalajláma? Co to znamená?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Zaujalo vás slovo, termín Dalajláma? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Zákon? Znáte pojem Demence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mangold? Vzpomenete si na definici slova Fyzické napadení?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, přesný význam, synonymum, kdo je Dalajláma?, panovníci, wiki, definice, kdo to je, formulace, etymologie, význam, Dalajláma, vysvětlení, informace, význam pojmu

Pojem Dalajláma je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Dalajláma na Google.cz

Hledat videa s názvem Dalajláma na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dalajláma ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Dalajláma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalajláma například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Dalajláma, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dalajláma? Kdo to byl Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma se nachází v sekci panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Dalajláma i v jiné sekci než je kategorie panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.