Kdo je to?
Kdo je to Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Jaký je význam slova Dalajláma? Co to znamená?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dalajláma? Lidé, panovníci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dalajláma? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Zdraví? Víte co je Dědická smlouva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podmět? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spam?

Klíčová slova: význam slova, popis, co znamená, lexikon, informace, přesný výraz, panovníci, heslo, formulace, synonymum, význam pojmu, wiki, odborný výraz, definice, panovníci, přesný význam

Pojem Dalajláma je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Dalajláma ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Dalajláma na Google.cz

Najít výraz Dalajláma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Dalajláma ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalajláma například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dalajláma

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma se nachází v kategorii Panovníci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.