Kdo je to?
Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Jaký je význam slova Dalajláma? Co to znamená?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Líbí se vám definice kdo je to Dalajláma? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Zákon? Znáte definici termínu Sezam? Vzpomněli byste si co označuje výraz Montessori? Pamatujete si definici pojmu Pasivní dům?

Klíčová slova: původ slova, odborný výraz, slovo, kdo je Dalajláma?, pojem, přesný význam, etymologie, wiki, co znamená, kdo to je, lexikon, informace, heslo, synonymum, formulace, Dalajláma

Pojem Dalajláma je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Dalajláma doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Dalajláma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Dalajláma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Dalajláma ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dalajláma na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalajláma například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Dalajláma? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dalajláma? Kdo to byl Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma je v sekci panovníci. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než panovníci).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.