Kdo je to?
Kdo je to Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Co znamená a jaký je význam slova Dalajláma?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dalajláma? Lidé, panovníci

Uvedený text s definicí slova Dalajláma můžete samozřejmě sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Zdraví? Víte co je All inclusive? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podmět? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vízum?

Klíčová slova: wiki, význam slova, přesný výraz, popis, Dalajláma, přesný výraz, heslo, odborný výraz, význam pojmu, panovníci, wikipedie, formulace, vysvětlení, definice, původ slova, synonymum

Pojem Dalajláma je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Dalajláma zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Dalajláma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Dalajláma ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Dalajláma ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Dalajláma ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Dalajláma ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalajláma například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Dalajláma, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma je v sekci Panovníci

Text napsán pro Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.