Kdo je to?
Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Kdo je to Dalajláma?

Jaký je význam slova Dalajláma? Co to znamená?

Dalajláma je politický a světský vůdce Tibeťanů. Každý dalajláma je považován za převtělení svého předchůdce. Současný 14. dalajláma se jmenuje Tändzin Gjamccho. Od roku 1959 žije v exilu v Dharamsale v Indii, protože Tibet je od roku 1959 okupován Čínou. Ve světě je dalajláma známý jako bojovník za mír. Přítelil se např. s Václavem Havlem.Kdo je to, byl Dalajláma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dalajláma? Lidé, panovníci

Definici slova Dalajláma můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Zákon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Roaming? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mangold? Víte co je Věrnost?

Klíčová slova: etymologie, pojem, heslo, panovníci, kdo to je, význam, popis, co znamená, wiki, přesný význam, formulace, přesný výraz, definice, původ slova, popis, význam pojmu

Pojem Dalajláma je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Dalajláma v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dalajláma ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Dalajláma ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Dalajláma na Youtube

Najít heslo Dalajláma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dalajláma například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Dalajláma? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dalajláma? Kdo to byl Dalajláma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dalajláma? Definice pojmu Dalajláma se nachází v kategorii panovníci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.