Kdo je to?
Kdo je Vanessa Paradis? Životopis Vanessa Paradis, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Vanessa Paradis?

Kdo je Vanessa Paradis? Životopis, informace, biografie, hudba

Vanessa Paradis je francouzská zpěvačka, herečka a modelka.
Ve světě showbyznysu se pohybovala už od dětství. Svůj první hit nahrála ve 14 letech, jednalo se o singl Joe le taxi.
V roce 1988, tedy v 15 letech, vydala své debutové a poměrně úspěšné album M&J, v roce 1990 pak následovalo album Variations sur le même t\'aime. V roce 1992 vydala album Vanessa Paradis, produkované Lenny Kravitzem, o dva roky později potom vyšla deska Live. V dalších letech pravidelně představovala další alba: Bliss (2000), Divinidylle (2007), Love Songs (2013) a Les Sources (2018).
Spolu s hudební kariérou však Vanessa Paradis rozvíjela i herecké umění a podařilo se jí prorazit i v této branži. Debutovala v roce 1989 v romantickém dramatu Sňatek bez domova a svým výkonem zaujala natolik, že za tuto roli získala prestižní cenu César. Následovala hlavní úloha ve snímku Elisa (1995), kdy hrála po boku Gérarda Depardieua. V roce 1999 se představila v Dívce na mostě. V novém tisíciletí ji potom diváci mohli vidět například v romantické komedii (K)lamač srdcí, dramatu Café de Flore (2011) nebo snímku Dům v Bretani (2012).
Je tváří značky Chanel.
Mezi její bývalé partnery patří například hudebník Lenny Kravitz nebo známý herec Johny Depp.Kdo je Vanessa Paradis? Životopis Vanessa Paradis, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Vanessa Paradis

Národnost: francouzská
Datum narození: 22. prosince 1972
Místo narození: Saint-Maur-des-Fossés, Francie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vanessa Paradis s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Maturita? Vzpomněli byste si co označuje výraz 3D Secure? Vzpomenete si na definici slova Vysokoškolský index? Znáte termín Glukopur?

Klíčová slova: datum narození, osobnosti, národnost, kdo je Vanessa Paradis?, informace, biografie, osobnost, wiki, kdy se narodila Vanessa Paradis?, kde se narodila Vanessa Paradis?, zajímavosti, Vanessa Paradis, hudba, místo narození, životopis, hudba

Pojem Vanessa Paradis je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Vanessa Paradis ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Vanessa Paradis ve vyhledávači Yahoo

Najít výraz Vanessa Paradis v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Vanessa Paradis ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Vanessa Paradis ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vanessa Paradis například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vanessa Paradis

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vanessa Paradis? Kdy se narodila Vanessa Paradis? Kde se narodila Vanessa Paradis? Vanessa Paradis je v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vanessa Paradis např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vanessa Paradis i v jiné kategorii než je hudba.