Kdo je to?
Kdo je to, byl Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Žárlivec?

Jaký je význam slova Žárlivec? Co to znamená?

Žárlivec je člověk, který se bojí ztráty partnera tak, že má potřebu neustálé kontroly a ujišťování o lásce toho druhého. Do partnerského vztahu zanáší nedůvěru a chce být tím, kdo má nadvládu. Tento stav se stále stupňuje.
Pokud se partner plně podřídí jeho požadavkům, může se žárlivec cítit spokojený, pak však jde o psychické týrání. On sám však věří tomu, že pro svého partnera dělá jen to nejlepší. Řešením je léčení nebo rozchod.Kdo je to, byl Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Žárlivec s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Cashback? Rozumíte pojmu Školné? Vzpomněli byste si na význam slova Kriminalita? Znáte pojem Agility?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, původ slova, přesný význam, pojem, slovo, formulace, co je to Žárlivec?, kdo to je, definice, kdo je Žárlivec?, popis, odborný výraz, význam, vlastnosti, termín

Pojem Žárlivec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Žárlivec na Youtube

Najít slovo Žárlivec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Žárlivec ve Wikipedii

Najít heslo Žárlivec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žárlivec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žárlivec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Žárlivec? Kdo to byl Žárlivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žárlivec? Definice pojmu Žárlivec je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Žárlivec i v jiné kategorii než v vlastnosti.