Kdo je to?
Kdo je to, byl Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Žárlivec?

Jaký je význam slova Žárlivec? Co to znamená?

Žárlivec je člověk, který se bojí ztráty partnera tak, že má potřebu neustálé kontroly a ujišťování o lásce toho druhého. Do partnerského vztahu zanáší nedůvěru a chce být tím, kdo má nadvládu. Tento stav se stále stupňuje.
Pokud se partner plně podřídí jeho požadavkům, může se žárlivec cítit spokojený, pak však jde o psychické týrání. On sám však věří tomu, že pro svého partnera dělá jen to nejlepší. Řešením je léčení nebo rozchod.Kdo je to, byl Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Žárlivec sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Cashback? Znáte definici termínu Creme fraiche? Vzpomněli byste si na význam slova Kriminalita? Pamatujete si definici pojmu Důkaz?

Klíčová slova: kdo je Žárlivec?, heslo, přesný význam, vlastnosti, slovo, formulace, pojem, odborný výraz, etymologie, termín, lexikon, význam pojmu, původ slova, popis, co je to Žárlivec?, význam

Pojem Žárlivec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Žárlivec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žárlivec ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Žárlivec ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Žárlivec ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Žárlivec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Žárlivec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Žárlivec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Žárlivec? Kdo to byl Žárlivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žárlivec? Definice pojmu Žárlivec se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.