Kdo je to?
Kdo je to, byl Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Žárlivec?

Jaký je význam slova Žárlivec? Co to znamená?

Žárlivec je člověk, který se bojí ztráty partnera tak, že má potřebu neustálé kontroly a ujišťování o lásce toho druhého. Do partnerského vztahu zanáší nedůvěru a chce být tím, kdo má nadvládu. Tento stav se stále stupňuje.
Pokud se partner plně podřídí jeho požadavkům, může se žárlivec cítit spokojený, pak však jde o psychické týrání. On sám však věří tomu, že pro svého partnera dělá jen to nejlepší. Řešením je léčení nebo rozchod.Kdo je to, byl Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Žárlivec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chlorofyl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lilek? Vzpomněli byste si na význam slova Fyzioterapie? Znáte termín CWG?

Klíčová slova: wiki, Žárlivec, popis, popis, co znamená, význam slova, vysvětlení, pojem, lexikon, přesný výraz, kdo je Žárlivec?, termín, synonymum, původ slova, odborný výraz, kdo to je

Pojem Žárlivec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Žárlivec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Žárlivec ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Žárlivec na Google.cz

Najít heslo Žárlivec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žárlivec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Žárlivec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Žárlivec? Kdo to byl Žárlivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žárlivec? Definice pojmu Žárlivec se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Žárlivec hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).