Kdo je to?
Kdo je to Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Žárlivec?

Jaký je význam slova Žárlivec? Co to znamená?

Žárlivec je člověk, který se bojí ztráty partnera tak, že má potřebu neustálé kontroly a ujišťování o lásce toho druhého. Do partnerského vztahu zanáší nedůvěru a chce být tím, kdo má nadvládu. Tento stav se stále stupňuje.
Pokud se partner plně podřídí jeho požadavkům, může se žárlivec cítit spokojený, pak však jde o psychické týrání. On sám však věří tomu, že pro svého partnera dělá jen to nejlepší. Řešením je léčení nebo rozchod.Kdo je to Žárlivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žárlivec? Lidé, vlastnosti

Tento text (Žárlivec) můžete sdílet s jinými lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Cashback? Znáte pojem Eufemismus? Vzpomněli byste si na význam slova Uber? Vzpomenete si na definici slova Dmychadlo?

Klíčová slova: Žárlivec, původ slova, etymologie, wikipedie, Žárlivec, popis, wiki, formulace, vlastnosti, lexikon, synonymum, význam pojmu, slovo, přesný význam, vlastnosti, význam

Pojem Žárlivec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Žárlivec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Žárlivec ve Wikipedii

Najít termín Žárlivec ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Žárlivec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Žárlivec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Žárlivec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žárlivec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žárlivec

Právě jste zjistili Kdo je to Žárlivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žárlivec? Definice pojmu Žárlivec patří do kategorie Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Žárlivec i v jiné sekci než v vlastnosti.