Kdo je to?
Kdo je to, byl Tiskový mluvčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tiskový mluvčí? Lidé, profese

Kdo je to Tiskový mluvčí?

Jaký je význam slova Tiskový mluvčí? Co to znamená?

Tiskový mluvčí je osoba, která má pověření promlouvat za firmu nebo organizaci. Zabezpečuje a udržuje kontakt firmy s veřejností. K tomu využívá hromadné sdělovací prostředky.
Tiskový mluvčí by měl být zkušený v oblasti publicistiky, komunikace a PR, měl by mít reprezentativní vystupování, být vstřícný a komunikativní. Podává informace o činnosti a stanoviscích firmy, sděluje nepříjemné zprávy tak, aby škody na veřejném mínění byly minimální.Kdo je to, byl Tiskový mluvčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tiskový mluvčí? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Tiskový mluvčí? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Polarizační brýle? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lynčování? Znáte pojem Moruše? Víte co je Vlastenectví?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co znamená, Tiskový mluvčí, heslo, vysvětlení, popis, význam, slovo, synonymum, pojem, přesný význam, profese, odborný výraz, co je to Tiskový mluvčí?, lexikon

Pojem Tiskový mluvčí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Tiskový mluvčí ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Tiskový mluvčí na Google.cz

Hledat videa s názvem Tiskový mluvčí na Youtube

Vyhledat heslo Tiskový mluvčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tiskový mluvčí například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tiskový mluvčí

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tiskový mluvčí? Kdo to byl Tiskový mluvčí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tiskový mluvčí? Definice pojmu Tiskový mluvčí patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, text, definici, třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).