Kdo je to?
Kdo je to, byl Tiskový mluvčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tiskový mluvčí? Lidé, profese

Kdo je to Tiskový mluvčí?

Jaký je význam slova Tiskový mluvčí? Co to znamená?

Tiskový mluvčí je osoba, která má pověření promlouvat za firmu nebo organizaci. Zabezpečuje a udržuje kontakt firmy s veřejností. K tomu využívá hromadné sdělovací prostředky.
Tiskový mluvčí by měl být zkušený v oblasti publicistiky, komunikace a PR, měl by mít reprezentativní vystupování, být vstřícný a komunikativní. Podává informace o činnosti a stanoviscích firmy, sděluje nepříjemné zprávy tak, aby škody na veřejném mínění byly minimální.Kdo je to, byl Tiskový mluvčí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tiskový mluvčí? Lidé, profese

Tento text (Tiskový mluvčí) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pískový cukr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dřevoplast? Znáte pojem Forex? Víte co je Žakár?

Klíčová slova: profese, popis, lexikon, co znamená, přesný význam, kdo je Tiskový mluvčí?, význam pojmu, Tiskový mluvčí, informace, etymologie, význam, formulace, heslo, přesný výraz, pojem, synonymum

Pojem Tiskový mluvčí je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tiskový mluvčí

Zkusit najít slovo Tiskový mluvčí ve Wikipedii

Vyhledat heslo Tiskový mluvčí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Tiskový mluvčí ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Tiskový mluvčí ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tiskový mluvčí například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tiskový mluvčí

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tiskový mluvčí? Kdo to byl Tiskový mluvčí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tiskový mluvčí? Definice pojmu Tiskový mluvčí je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.