Kdo je to?
Kdo je to, byl Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Budovatel? Lidé, historie

Kdo je to Budovatel?

Jaký je význam slova Budovatel? Co to znamená?

Budovatel bylo hojně využívané pojmenování osob, které v době socializmu přispívaly k jeho posílení a budování komunizmu. Mohlo se jednat o jakéhokoli pracovníka nejrůznější profese, tedy nejen dělník nebo jiný manuálně pracující, ale i politik, úředník, voják a každý, kdo se choval uvědoměle a byly mu přiznány zásluhy na budování.
Budovatelé byli často využíváni k propagandistickým cílům.Kdo je to, byl Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Budovatel? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Budovatel? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kuří oko? Znáte definici termínu Interpretace? Znáte pojem Multitasking? Pamatujete si definici pojmu Přímé bankovnictví?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, původ slova, lexikon, kdo je Budovatel?, význam pojmu, pojem, odborný výraz, synonymum, přesný význam, termín, Budovatel, co je to Budovatel?, definice, historie, wiki

Pojem Budovatel je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Budovatel

Zkusit najít Budovatel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Budovatel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Budovatel ve Wikislovníku

Najít slovo Budovatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Budovatel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Budovatel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Budovatel? Kdo to byl Budovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Budovatel? Definice pojmu Budovatel je v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než historie.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.