Kdo je to?
Kdo je to, byl Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Budovatel? Lidé, historie

Kdo je to Budovatel?

Jaký je význam slova Budovatel? Co to znamená?

Budovatel bylo hojně využívané pojmenování osob, které v době socializmu přispívaly k jeho posílení a budování komunizmu. Mohlo se jednat o jakéhokoli pracovníka nejrůznější profese, tedy nejen dělník nebo jiný manuálně pracující, ale i politik, úředník, voják a každý, kdo se choval uvědoměle a byly mu přiznány zásluhy na budování.
Budovatelé byli často využíváni k propagandistickým cílům.Kdo je to, byl Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Budovatel? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Budovatel s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kuří oko? Víte co je Oidipovský komplex? Znáte pojem Multitasking? Vzpomněli byste si co označuje výraz Blockchain?

Klíčová slova: formulace, lexikon, popis, pojem, Budovatel, historie, definice, kdo to je, vysvětlení, význam pojmu, informace, synonymum, slovo, co je to Budovatel?, wiki, popis

Pojem Budovatel je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Budovatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Budovatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Budovatel ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Budovatel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Budovatel například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Budovatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Budovatel? Kdo to byl Budovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Budovatel? Definice pojmu Budovatel se nachází v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.