Kdo je to?
Kdo je to Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Budovatel? Lidé, historie

Kdo je to Budovatel?

Jaký je význam slova Budovatel? Co to znamená?

Budovatel bylo hojně využívané pojmenování osob, které v době socializmu přispívaly k jeho posílení a budování komunizmu. Mohlo se jednat o jakéhokoli pracovníka nejrůznější profese, tedy nejen dělník nebo jiný manuálně pracující, ale i politik, úředník, voják a každý, kdo se choval uvědoměle a byly mu přiznány zásluhy na budování.
Budovatelé byli často využíváni k propagandistickým cílům.Kdo je to Budovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Budovatel? Lidé, historie

Uvedený text s definicí slova Budovatel můžete samozřejmě sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Entuziasmus? Pamatujete si definici pojmu Babí léto? Znáte pojem Paranoia? Vzpomněli byste si co znamená slovo Člunek?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, definice, wikipedie, informace, přesný výraz, přesný význam, význam, historie, Budovatel, odborný výraz, heslo, původ slova, pojem, slovo, popis

Pojem Budovatel je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Budovatel zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Budovatel na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Budovatel ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Budovatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Budovatel na Youtube

Hledat pojem Budovatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Budovatel například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Budovatel, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Budovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Budovatel? Definice pojmu Budovatel je v sekci Historie

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Historie.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.