Kdo je to?
Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.


Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dyskalkulik? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Kóta? Víte, co je to Florbal? Vzpomněli byste si na význam slova VIP? Rozumíte pojmu Kepr?

Klíčová slova: formulace, termín, etymologie, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, pojem, heslo, wiki, význam slova, wikipedie, slovo, definice, původ slova, vysvětlení, poruchy

Pojem Dyskalkulik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Dyskalkulik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Dyskalkulik ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Dyskalkulik na Youtube

Vyhledat pojem Dyskalkulik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dyskalkulik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyskalkulik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Dyskalkulik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik je v kategorii Poruchy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít informace výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.