Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.


Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Tento text (Dyskalkulik) můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kronika? Znáte termín IP adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Korán? Víte, co je to Tempeh?

Klíčová slova: heslo, etymologie, odborný výraz, slovo, informace, význam, kdo je Dyskalkulik?, kdo to je, původ slova, význam slova, vysvětlení, co znamená, formulace, popis, význam pojmu, termín

Pojem Dyskalkulik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Dyskalkulik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Dyskalkulik na Youtube

Hledat frázi Dyskalkulik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Dyskalkulik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyskalkulik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Dyskalkulik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dyskalkulik? Kdo to byl Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik je v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.