Kdo je to?
Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Jaký je význam slova Dyskalkulik? Co to znamená?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.


Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dyskalkulik? s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Kóta? Vzpomněli byste si na význam slova Outsourcing? Vzpomněli byste si na význam slova VIP? Znáte definici termínu Arganový olej?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, přesný význam, definice, synonymum, wiki, přesný výraz, vysvětlení, heslo, význam slova, informace, lexikon, Dyskalkulik, původ slova, poruchy, význam

Pojem Dyskalkulik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Dyskalkulik hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít heslo Dyskalkulik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Dyskalkulik ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Dyskalkulik na Google obrázcích

Najít pojem Dyskalkulik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Dyskalkulik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyskalkulik například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Dyskalkulik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik je v sekci Poruchy

Sepsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.