Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.


Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dyskalkulik s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kronika? Znáte definici termínu Karenční doba? Vzpomněli byste si na význam slova Korán? Pamatujete si definici pojmu Mainstream?

Klíčová slova: Dyskalkulik, co je to Dyskalkulik?, etymologie, přesný význam, kdo je Dyskalkulik?, wiki, formulace, význam pojmu, vysvětlení, popis, informace, význam slova, význam, původ slova, odborný výraz, popis

Pojem Dyskalkulik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dyskalkulik zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Dyskalkulik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Dyskalkulik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dyskalkulik ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Dyskalkulik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyskalkulik například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Dyskalkulik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dyskalkulik? Kdo to byl Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik se nachází v kategorii poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.