Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Dyskalkulik s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kaizen? Vzpomněli byste si na význam slova Léze? Pamatujete si definici pojmu Řopík? Znáte pojem Airbrush?

Klíčová slova: termín, poruchy, přesný výraz, popis, pojem, význam pojmu, formulace, vysvětlení, popis, heslo, co je to Dyskalkulik?, slovo, kdo je Dyskalkulik?, definice, synonymum

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Dyskalkulik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dyskalkulik? Kdo to byl Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik je v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Dyskalkulik hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.