Kdo je to?
Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Kdo je to Dyskalkulik?

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.Kdo je to, byl Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Dyskalkulik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ranžír? Znáte termín Happy slapping? Vzpomněli byste si na význam slova Bible? Víte, co je to Úvaha?

Klíčová slova: popis, poruchy, vysvětlení, význam pojmu, informace, popis, význam slova, původ slova, synonymum, co je to Dyskalkulik?, definice, přesný výraz, heslo, formulace, kdo to je, slovo

Pojem Dyskalkulik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Dyskalkulik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Dyskalkulik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Dyskalkulik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Dyskalkulik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyskalkulik například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Dyskalkulik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dyskalkulik? Kdo to byl Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik je v sekci poruchy. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.