Kdo je to?
Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Dyskalkulik

Co znamená a jaký je význam slova Dyskalkulik?

Dyskalkulik je osoba trpící dyskalkulií, což je jedna z vývojových poruch učení. Dyskalkulie je oproti dyslexii poměrně vzácná. Projevuje se potížemi se základními matematickými operacemi, jako jsou sčítání, odčítání, násobení, dělení. Dyskalkulie se podle projevů dělí do několika skupin. Dyskalkulici nemají oproti ostatním sníženou inteligenci.


Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dyskalkulik? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Dyskalkulik se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Koleda? Vzpomněli byste si na význam slova AKA? Vzpomněli byste si na význam slova Apatie? Znáte definici termínu Fyziologický roztok?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, formulace, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, wikipedie, význam, informace, Dyskalkulik, etymologie, synonymum, definice, přesný význam, co znamená, poruchy

Pojem Dyskalkulik je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Dyskalkulik zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Dyskalkulik na Youtube

Vyhledat výraz Dyskalkulik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Dyskalkulik ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Dyskalkulik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Dyskalkulik na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dyskalkulik například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Dyskalkulik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dyskalkulik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dyskalkulik? Definice pojmu Dyskalkulik je v kategorii Poruchy

Kategorie poruchy, psychopatka, dyskalkulik, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Poruchy).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.