Kdo je to?
Kdo je to Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Višnu? Lidé, mytologie

Kdo je to Višnu?

Jaký je význam slova Višnu? Co to znamená?

Višnu patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším hinduistickým božstvům. Často je považován za jediného skutečného Boha. Bývá zobrazován jako postava s tmavou nebo namodralou pletí a má čtyři ruce. V nich drží různé znaky – ulita symbolizuje pět živlů, disk má useknout hlavy démonů, lotos znázorňuje pravdu a čistotu, kyj je pramenem síly.
Višnu má deset známých vtělení, z nichž se devět mělo již zjevit a na desáté se teprve čeká.Kdo je to Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Višnu? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Višnu? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Oddlužení? Znáte definici termínu Křovinořez? Znáte definici termínu Mez? Pamatujete si definici pojmu Blog?

Klíčová slova: termín, Višnu, slovo, Višnu, význam pojmu, mytologie, formulace, přesný význam, co znamená, pojem, wiki, synonymum, etymologie, lexikon, definice, přesný výraz

Pojem Višnu je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Višnu

Zkusit najít termín Višnu na Google.cz

Najít pojem Višnu v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Višnu ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Višnu na Youtube

Zkusit najít výraz Višnu ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Višnu například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Višnu, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Višnu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Višnu? Definice pojmu Višnu se nachází v kategorii Mytologie

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).