Kdo je to?
Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Kdo je to Višnu?

Co znamená a jaký je význam slova Višnu?

Višnu patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším hinduistickým božstvům. Často je považován za jediného skutečného Boha. Bývá zobrazován jako postava s tmavou nebo namodralou pletí a má čtyři ruce. V nich drží různé znaky – ulita symbolizuje pět živlů, disk má useknout hlavy démonů, lotos znázorňuje pravdu a čistotu, kyj je pramenem síly.
Višnu má deset známých vtělení, z nichž se devět mělo již zjevit a na desáté se teprve čeká.Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Višnu? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lupénka? Znáte pojem Katamarán? Znáte definici termínu Carnitin? Vzpomenete si na definici slova Kalibrace?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, Višnu, pojem, kdo je Višnu?, etymologie, lexikon, slovo, formulace, co je to Višnu?, termín, popis, význam pojmu, vysvětlení, význam, heslo

Pojem Višnu je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Višnu ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Višnu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Višnu v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Višnu ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Višnu například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Višnu? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Višnu? Kdo to byl Višnu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Višnu? Definice pojmu Višnu je v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než mytologie).