Kdo je to?
Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Kdo je to Višnu?

Co znamená a jaký je význam slova Višnu?

Višnu patří k nejvýznamnějším a nejpopulárnějším hinduistickým božstvům. Často je považován za jediného skutečného Boha. Bývá zobrazován jako postava s tmavou nebo namodralou pletí a má čtyři ruce. V nich drží různé znaky – ulita symbolizuje pět živlů, disk má useknout hlavy démonů, lotos znázorňuje pravdu a čistotu, kyj je pramenem síly.
Višnu má deset známých vtělení, z nichž se devět mělo již zjevit a na desáté se teprve čeká.Kdo je to, byl Višnu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Višnu? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Višnu? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lupénka? Znáte definici termínu Správní delikt? Znáte definici termínu Carnitin? Pamatujete si definici pojmu DIČ?

Klíčová slova: wiki, lexikon, popis, co je to Višnu?, původ slova, význam slova, pojem, co znamená, přesný výraz, přesný význam, odborný výraz, definice, význam pojmu, kdo je Višnu?, slovo, kdo to je

Pojem Višnu je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Višnu

Hledat videa s názvem Višnu na Youtube

Hledat pojem Višnu ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Višnu ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Višnu ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Višnu například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Višnu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Višnu? Kdo to byl Višnu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Višnu? Definice pojmu Višnu patří do sekce mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, text, definici, třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Višnu i v jiné kategorii než v mytologie.