Kdo je to?
Kdo je Will Smith? Životopis Will Smith, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Will Smith

Kdo je Will Smith? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Will Smith, celým jménem Willard Christopher Smith, Jr. Je především herec, rapper a producent. Jako rapper vystupoval v duu pod pseudonymem The Fresh Prince, při sólové dráze jako Will Smith. Jeho hudební výkony byly oceněny několika cenami Grammy.
Will Smith je jedním z nejpopulárnějších herců Hollywoodu. K jeho nejúspěšnějším rolím patří hlavní postava filmu Den nezávislosti.Kdo je Will Smith? Životopis Will Smith, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Will Smith

Národnost: USA
Datum narození: 25. září 1968

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Will Smith s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Spirulina? Znáte termín Operační paměť? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obsah? Víte, co je to Bakterie?

Klíčová slova: wikipedie, kdo je Will Smith?, herectví, wiki, kdy se narodil Will Smith?, vysvětlení, biografie, zajímavosti, životopis, život, Will Smith, národnost, herectví, informace, datum narození, osobnosti

Pojem Will Smith je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Will Smith ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Will Smith ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Will Smith na Google.cz

Hledat videa s názvem Will Smith na Youtube

Vyhledat heslo Will Smith v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Will Smith například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Will Smith?

Teďka už zajisté víte Kdo je to Will Smith? Kdy se narodil Will Smith? Will Smith se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, zelené vlasy, will Smith, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Will Smith například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Will Smith i v jiné kategorii než je herectví.