Kdo je to?
Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Viktor Preiss?

Kdo je to Viktor Preiss? Stručný životopis

Viktor Preiss je populární český herec starší generace. Je absolventem DAMU, jako divadelník začínal v Městských divadlech pražských, odkud přešel do Divadla na Vinohradech, kde se postupně začal věnovat i režii. Viktor Preiss působil i jako pedagog na DAMU, vystupuje v televizi i rozhlase, ztvárnil bezpočet rolí ve filmech i televizních seriálech. Vystupuje také jako zpěvák a dabér, v rozhlase moderuje vlastní pořad Báječný svět.Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Viktor Preiss

Národnost: česká
Datum narození: 13. března 1947
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Viktor Preiss můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Literatura faktu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Iluze? Vzpomněli byste si na význam slova Obrtlík? Víte co je Remise?

Klíčová slova: kdo to je, popis, popis, etymologie, heslo, herectví, Viktor Preiss, kdo je Viktor Preiss?, přesný výraz, informace, význam, termín, co je to Viktor Preiss?, původ slova, přesný význam, formulace

Pojem Viktor Preiss je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Viktor Preiss lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viktor Preiss ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Viktor Preiss ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Viktor Preiss ve Wikipedii

Najít heslo Viktor Preiss ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Viktor Preiss například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Viktor Preiss? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Viktor Preiss? Kdo to byl Viktor Preiss? Kdy se narodil Viktor Preiss? Kde se narodil Viktor Preiss? Viktor Preiss se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Viktor Preiss dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Viktor Preiss i v jiné kategorii než je herectví.