Kdo je to?
Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Viktor Preiss?

Kdo je to Viktor Preiss? Stručný životopis

Viktor Preiss je populární český herec starší generace. Je absolventem DAMU, jako divadelník začínal v Městských divadlech pražských, odkud přešel do Divadla na Vinohradech, kde se postupně začal věnovat i režii. Viktor Preiss působil i jako pedagog na DAMU, vystupuje v televizi i rozhlase, ztvárnil bezpočet rolí ve filmech i televizních seriálech. Vystupuje také jako zpěvák a dabér, v rozhlase moderuje vlastní pořad Báječný svět.Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Viktor Preiss

Národnost: česká
Datum narození: 13. března 1947
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Viktor Preiss s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Skladební dvojice? Vzpomněli byste si na význam slova Panna cotta? Vzpomněli byste si na význam slova Postulát? Znáte definici termínu Decentralizace?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, původ slova, wiki, význam, význam slova, Viktor Preiss, herectví, vysvětlení, pojem, synonymum, odborný výraz, formulace, slovo, význam pojmu, kdo je Viktor Preiss?

Pojem Viktor Preiss je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Viktor Preiss

Vyhledat heslo Viktor Preiss v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Viktor Preiss ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Viktor Preiss ve vyhledávači Qwant

Najít termín Viktor Preiss ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Viktor Preiss například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Viktor Preiss?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Viktor Preiss? Kdo to byl Viktor Preiss? Kdy se narodil Viktor Preiss? Kde se narodil Viktor Preiss? Viktor Preiss patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Viktor Preiss třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Viktor Preiss i v jiné kategorii než je herectví.