Kdo je to?
Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Viktor Preiss?

Kdo je to Viktor Preiss? Stručný životopis

Viktor Preiss je populární český herec starší generace. Je absolventem DAMU, jako divadelník začínal v Městských divadlech pražských, odkud přešel do Divadla na Vinohradech, kde se postupně začal věnovat i režii. Viktor Preiss působil i jako pedagog na DAMU, vystupuje v televizi i rozhlase, ztvárnil bezpočet rolí ve filmech i televizních seriálech. Vystupuje také jako zpěvák a dabér, v rozhlase moderuje vlastní pořad Báječný svět.Kdo je to Viktor Preiss? Životopis Viktor Preiss, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Viktor Preiss

Národnost: česká
Datum narození: 13. března 1947
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Viktor Preiss? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Literatura faktu? Znáte termín Větný ekvivalent? Vzpomněli byste si na význam slova Obrtlík? Víte, co je to Rodina?

Klíčová slova: etymologie, popis, pojem, wiki, lexikon, význam slova, definice, vysvětlení, slovo, Viktor Preiss, heslo, formulace, přesný výraz, informace, kdo to je, herectví

Pojem Viktor Preiss je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Viktor Preiss ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Viktor Preiss na Youtube

Vyhledat pojem Viktor Preiss na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Viktor Preiss ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Viktor Preiss například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Viktor Preiss?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Viktor Preiss? Kdo to byl Viktor Preiss? Kdy se narodil Viktor Preiss? Kde se narodil Viktor Preiss? Viktor Preiss je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Viktor Preiss například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Viktor Preiss i v jiné kategorii než je herectví.